reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam porady..

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2017
Postów
9
Miasto
Nottingham
IMG_1645.PNG
IMG_1675.PNG
Hej mam na imie Dorota, mam 26 lat, mieszkam w Nottingham.
Wiec 28 marca przestalam brac tabletki anty, mam bole podbrzusza szczegolnie jak leze, u lekarza bylam ale jakis dziwny byl bo zaczal testem ciazowym trzasac jak termometrem Wyszedl negatywny. Od kilku dni robie w domu testy i widac cien albo juz mi sie w oczach mieni :/ moglam zajsc w ciaze? Wizyte mam dopiero za tydz u lekarza..:szok::sad: Prosze czy widzicie na tescie druga linie? Czy ja juz zwariowalam?:no2:
 

Załączniki

  • IMG_1675.PNG
    IMG_1675.PNG
    250,6 KB · Wyświetleń: 665
  • IMG_1645.PNG
    IMG_1645.PNG
    191,6 KB · Wyświetleń: 642
reklama
Rozwiązanie
G
Zrobili mi krew, pokazalam te zdj mowil ze to sa pozytywne testy, teraz mi zrobil i byl negatywny. Za tydzien bede miala wyniki, juz sama nie wiem co robic :/
Niby są pozytywne ale wiesz że po jakimś czasie nie można brać ich pod uwagę. Zrób sobie betę. W moich oczach na testach też były cuenie poszłam na badanie krwi i nul nic zero i @ przyszła
Mimo iż są to tylko zdjęcia to ja widzę na obu taka słaba kreskę. Wstrzalabym się minimum 3 dni i wtedy powtórzyła z porannego moczu.
Wiem że każda z nas chciałaby wiedzieć o ciazy jak najszybciej ale pozostaje tylko cierpliwie czekać :)
 
reklama
reklama
Do góry