reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam, poznam.

R81

Dołączył(a)
10 Październik 2018
Postów
3
Dzień dobry, ewentualnie dobry wieczór. Przeglądając internety trafiłem na niniejsze forum. Moją uwagę przykuły wpisy mężczyzn, którzy są bezpłodni i pisali na forum, że szukają partnerki. Wpisy, o których wspomniałem spotkały się z odzewem dlatego ja również postanowiłem spróbować.
Jestem bezpłodny, mimo wszystko chciałbym mieć rodzinę dlatego uznałem, że może któraś z samotnych mam byłaby zainteresowana nawiązaniem znajomości z bezpłodnym mężczyzną.
Przedstawię się pokrótce. Mam 37 lat, pracuję, nie mam nałogów. Bezsprzecznie wadą jest mój wzrost, mierzę raptem 171 cm, za to wszędzie się mieszczę więc można traktować to też jako zaletę, wszystko jest względne :)
Jeżeli, któraś z Pań byłaby zainteresowana moja skromną osobą z przyjemnością nawiążę znajomość.
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Może bez takich desperackich postów, warto by zbadać dokłądnie sytuację, często facetom w biopsji jądra wychodzą pojedyńcze pleminiki i w procedurze ivf udaje się mieć dzieci - trzymam kciuki za normalny związek oparty na zaufaniu a nie diagnozie medycznej...
 
A ja życzę Ci powodzenia i nie krytykuje czy chcesz poznać kogoś na forum czy w realu. Jednocześnie zgadzam się z postem powyżej teraz medycyna jest na wysokim poziomie jeśli chodzi o bezpłodność warto wykonać biopsję niemniej oczywiście to twoja decyzja. Trzymam kciuki mam nadzieję, że poznasz kogoś wartościowego stworzycie partnerski związek.
 
Można, zgadzam się. Jednak niezbędna jest ku temu jest kobieta płci przeciwnej :) w pojedynkę nic się w tym przypadku nie zdziała.
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa, nie mniej medycyna nie pomoże, wszystko sprawdzone.
Probowal Pan niekonwencjonalnej medycyny?? Mam na mysli zabiegi refleksologii stop. Pary poddane zabiegom ktore staraly sie o dziecko i wg medycyny ktorys z partnerow byl bezplodny mialy dzieci. Czy temat nadal jest aktualny? Pozdrawiam
 
Do góry