reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

razem i osobno

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2010
Postów
38
Miasto
Śląskie
Hej.
Powiem szczerze ze szukam przyjacolki! ktorej moge wszysciutko powiedziec! zwierzyc sie wyplakac!
Nie mam zadnej kolezanki niemowiac juz o przyjaciolce! Niebylo mniw w pl 5 lat i wszyscy udaja ze mnie nie znaja:-(
 
reklama
Dlaczego udaja ze cie nie znaja? Ja nie mieszkam w pl ale jak jade to staramy sie odwiedzic znajomych nie zawsze sie da wszyskich :sorry2:
 
Ja jak wyjechalam z pl to strasznie mi smutno bylo nikogo nie znalam ciagle sama z malym w domu siedzialam i czekalam az moj K z pracy wroci. Teraz mam kolezanki i wiem jak bardzo to jest potrzebne zeby sie komus wygadac itd.
 
nie mam pojecia chyba poprostu zazdrosen najpierw o to ze mam narzeczonego (jestesmy bez slubu) pozniej o to ze wyjechalam,ze mam synka! Mam juz dosc! Sama na spacery z malym,do sklepu....
 
No to naprawde nie za wesolo a ile ma twoj synek? Moze jak zaczniesz z nim chodzic na place zabaw to poznasz jakas mame ;)
 
Mozesz pisac do mnie jak masz ochote mysle ze bedzie o czym pogadac tym bardziej ze tez masz synka :-) Ja mieszkam w uk juz 3 lata i poznalam tu duzo ludzi ale i tak tesknie za pl i znajomymi :blink:
 
czesc!!!
tak jak mowi mamcia,bedziesz chodzic z dzieckiem na place zabaw,to poznasz nowe osoby..i moze wsrod nich bedzie ktos,z kim bedziesz mogla porozmawiac na kazdy temat,a jak ci bedzie zle,to sie wyplakac.

pozdrawiam :))

a nie dalas rade namowic twojego xxx zebyscie zostali w londynie??
 
Tez jestem z Londynu :) Ja odkad zaszlam w ciaze to tez nachodza mnie mysli zeby wrocic do pl ale wiem ze to moje humory bo do czego wracac jak niczego tam nie mam oczywiscie procz rodziny. A dlaczego tak bardzo chcial wracac? Ogolnie to kobiety bardziej chca wracac bo siedza z dziecmi w domu i tesknia za rodzina...
 
reklama
razem i osobno to ani jedna osoba Ci nie została??
ja ta mialam, ale 1 przyjaciolka mi została;-)
 
Do góry