reklama

Szukam psychologa dziecięcego w Poznaniu

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez alinka, 23 Styczeń 2008.

1. alinka

alinka Fanka BB :)

Witam drogie mamy:-)
    Poleccie mi proszę dobrego psychologa dziecięcego w Poznaniu lub Swarzędzu, najlepiej gdyby był w ramach NFZ bo troche z kaską krucho:baffled: ale jak znacie jakiegoś bardzo dobrego prywatnego to też piszcie to sie zorientuje jak sprawa wygląda.
    Pozdrawiam serdecznie :happy2:

2. czechow

czechow Moderator

Hej,

Co prawda nie znam nikogo w Poznaniu ale mogę ci zaproponować kilka sugestii:

• znajdź poradnię zdrowia psychicznego - w wawie prawie każda dzielnica posiada taką poradnię - one są skierowane na dzieci i młodzież - zobacz poszukaj
    • zadzwoń na infolinię do poznańskiego NFZtu może ci dadzą listę placówek z którymi współpracują
    • zobacz na wydziale psychologii na uniwerku czy gdzieś - często są ogłoszenia z poradniami / psychologami
    • zapytaj swojego pediatry lub tam gdzie chodzisz z dzieckiem do lekarza - może ma jakieś info.
    Spójrz pod ten adres

Ars Medic NZOZ Wioletta Knoll

3. reklama
  4. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Wysłałam Ci wiadomość.

5. Mama Wojtusia

Mama Wojtusia Początkująca w BB

Alinka czy znalazłaś juz psychologa, jeśli tak ja bym sie do Ciebie też uśmiechnęła o namiary na jakiegos psychologa dziecięcego ?

6. alinka

alinka Fanka BB :)

Odpisałam na e-mail.
    Pozdrawiam cieplutko:)

7. mama kubusia

mama kubusia Początkująca w BB

Alinka prosze cie o namiary na tego psychologa!!!!
    dziekuje z góry

8. marta I

marta I Początkująca w BB

Alinko daj mi namiary na tego psychologa w Poznaniu. I napisz czy jest dobry. dzięki marta.tama@interia.pl

9. unique7

unique7 Początkująca w BB

kobietki, dlaczego tak "po kryjomu" ? :crazy::no::wściekła/y: ja też kogoś szukam.. i wiele innych mam pewnie też :tak:

10. reklama
  11. A niesiaP

A niesiaP Początkująca w BB

Właśnie drogie panie ja również poproszę namiarki:yes: dopiero się sprowadziłam do tego wielkiego miasta i nie mam zielonego pojęcia gdzie szukac pomocy :-( :zawstydzona/y:

12. karolka84

karolka84 mama kwietniowa '09

Ja też poproszę o namiary na tego dobrego psychologa.

Poleć forum