reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

reklama

martusia_78

Mama Wrzesien05Czerwiec09
Miasto
Wojkowice/Omagh
Rozwiązania
0
Witam bardzo serdecznie :-)

Ja tez mieszkam w Irlandii pn w miescie Omagh.

Jestem na Mamach z UK, bo przeciez Irlandia Pn to Anglia no nie ;-) :-)

Pozdrawiam :-)

ewelka41

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
hej chetnie pogadam z mamami z belfastu i nie tylko

Rozwiązania
0
cześć, lada chwila będę w Belfaście. Też chętnie poznam mamusie, które tam mieszkają. Mam 5 letnią córeczkę i w sierpniu spodziewam się drugiego dziecka.
Jak żyje się w Belfaście?

kacha_wawa

12.2007/01.2010/09.2011
Miasto
Belfast-UK
Rozwiązania
0
Dziewczynki, Belfast właściwie należy do UK, więc na wątku o UK założyłam wątek o mamusiach z Irlandii Północnej ;)

Miasto
Gdańsk/Warrenpoint
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy jestem z Warrenpoint jak czytam wszystkie jesteście już od kilka lat ja jestem dopiero od maja tego roku mam 2 letnią córeczkę Amelkę. W Polsce musiałam chodzić do pracy tutaj nareszcie mogę się zająć dzieckiem wystarczy że mąż pracuje.
Tyle o mnie w skrócie ale mam do was pytanie wiecie jak tu matki spędzają czas ze swoimi dziećmi które jeszcze nie chodzą do przedszkola bo uwierzcie mi jest tutaj jeden plac zabaw ale dnie są coraz zimniejsze i często jest tak że jesteśmy same na placu zabaw.
Serdecznie wszystkie mamy pozdrawiam:-(

samulka1

Początkująca w BB
Miasto
newry
Rozwiązania
0
WITAM, ja jestem z Newry, malo nas tutaj , mam nadzieje ze sie zmieni to w koncu:-)

reklama
Miasto
Łódź/Dunganon/Coalisland
Rozwiązania
0
Witam wszystkie Mamuśki !!!
Ja mieszkam teraz w Coalisland wcześniej w Dungannon.
W poniedziałek idę na duży scan i mam nadzieję sie dowiedzieć czy będzie córcia czy synek:-)
Nie mogę się doczekać bo pierwsze scan miałam dopiero w 18 tygodniu...tragedia tyle czekać i się stresować czy wszystko oki z dzidzią ale co zrobić tu tak jest ...
Pozdrawiam

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry