reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

Witam :happy:
Jestem przyszłą mamuską z Clondalkin /Dublin22/
Poród wyznaczony na 05/Maj/2010
Wybrałam Coombe Women’s Hospital
Może jest inna przyszła Mama z tych okolic ?
Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Mamy :-)





 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aaa..to i ja się dopiszę,choć jak się zdążyłam zorientować nie ma żadnej mamy z Swords:no:.Ale może w przyszłości?
Mam 3-letniego synka,mieszkam w Swords,konkretniej-osiedle Holywell:tak:.Pozdrawiam wszystkie mamy,a Ciebie Fasolko300 zapraszam na wątek: mamy z Irlandii:tak:
 
Witam wszystkie mamy.Mam na imie Ewa i mam synka Maciusia ktory dzis ma 10dni.Mieszkamy z mezem,Maciusiem i moim starszym synem Michalem w Dublin 18,a dokladnie w Brennanstown,Cabinteely.Moze jest tu jakas mama,ktora szuka jak my towarzystwa?Pozdrawiamy.
 
Witam Panie. Jestem mama 16 mesiecznego chlopca (piekny diabelek), jestem nowa na forum i zastanawiam sie czy jest tu ktos z Portlaoise i okolic? My mieszkamy w Ballyroan - 10 min od Portlaoise.
Z mila checia spotkam sie z mamami z okolicy, bo bardzo mi sie tu nudzi.
Pracuje wieczorami a w dzien zajmuje sie synkiem i dmem i juz mi sto bokiem wychodzi...
Pozdrawiamy serdecznie.
 
Witam Panie. Jestem mama 16 mesiecznego chlopca (piekny diabelek), jestem nowa na forum i zastanawiam sie czy jest tu ktos z Portlaoise i okolic? My mieszkamy w Ballyroan - 10 min od Portlaoise.
Z mila checia spotkam sie z mamami z okolicy, bo bardzo mi sie tu nudzi.
Pracuje wieczorami a w dzien zajmuje sie synkiem i dmem i juz mi sto bokiem wychodzi...
Pozdrawiamy serdecznie.
Zapraszam na wątek główny:mamy z Irlandii:-)Są dziewczyny z Portlaoise:tak:
 
Cześć dziewczyny jestem mamą 7 miesięcznej Agatki niedawno przenieśliśmy się z okolic Blanchardstown do Holywell koło Swords szukam jakieś mamy z tej okolicy po to by czasem wyjść na spacerek z naszymi pociechami porozmawiać. Jest ktoś może tutaj z okolic Swords:-)
 
Proszę jaka niespodzianka:shocked2:Zawsze psioczyłam,jak się pojawiała jakaś nowa foremka,że znów nikt z Swords,ale się jednak doczekałam:happy:
Ano ja jestem:-DI niestety tylko ja:-(A,pardon,teraz jeszcze Ty!Może trzeba było wątek nazwać:Mamy z Swords i okolicy,bo jest Asia z Rush,Agnieszka z Balbriggan:tak:,ale z Swords to tylko my dwie:wściekła/y:Nie chcą coś te nasze lokalne mamki na BB zaglądać:no:
Tu będzie,podejrzewam mały ruch,ale zapraszam na wątek:Mamy z Irlandii,ja tam wciąż zaglądam:tak:
A teraz niespodzianka: Uwaga: gotowa?...No to...Ja też mieszkam na Holywell:-D:-D:-D
 
reklama
Proszę jaka niespodzianka:shocked2:Zawsze psioczyłam,jak się pojawiała jakaś nowa foremka,że znów nikt z Swords,ale się jednak doczekałam:happy:
Ano ja jestem:-DI niestety tylko ja:-(A,pardon,teraz jeszcze Ty!Może trzeba było wątek nazwać:Mamy z Swords i okolicy,bo jest Asia z Rush,Agnieszka z Balbriggan:tak:,ale z Swords to tylko my dwie:wściekła/y:Nie chcą coś te nasze lokalne mamki na BB zaglądać:no:
Tu będzie,podejrzewam mały ruch,ale zapraszam na wątek:Mamy z Irlandii,ja tam wciąż zaglądam:tak:
A teraz niespodzianka: Uwaga: gotowa?...No to...Ja też mieszkam na Holywell:-D:-D:-D
No widzisz jednak znalazła się jakaś mama z Holywell powiedz mi może masz ochotę czasem wyskoczyć na spacerek. Ja non stop siedzę ze swoja małą nasi znajomi mieszkają trochę dalej od nas więc nie ma jak bardzo by się z nimi częściej widywać, a fajnie by było z kimś sobie pogadać gdzieś wyskoczyć co Ty na to Agusik chyba że nie masz ochoty????
 
Do góry