reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

Proszę jaka niespodzianka:shocked2:Zawsze psioczyłam,jak się pojawiała jakaś nowa foremka,że znów nikt z Swords,ale się jednak doczekałam:happy:
Ano ja jestem:-DI niestety tylko ja:-(A,pardon,teraz jeszcze Ty!Może trzeba było wątek nazwać:Mamy z Swords i okolicy,bo jest Asia z Rush,Agnieszka z Balbriggan:tak:,ale z Swords to tylko my dwie:wściekła/y:Nie chcą coś te nasze lokalne mamki na BB zaglądać:no:
Tu będzie,podejrzewam mały ruch,ale zapraszam na wątek:Mamy z Irlandii,ja tam wciąż zaglądam:tak:
A teraz niespodzianka: Uwaga: gotowa?...No to...Ja też mieszkam na Holywell:-D:-D:-D
ps: dokładnie na którym Holywell Ty mieszkasz? bo ciągną się te nasze mieszkanka ja jestem z Holywell Avenue
 
reklama
Ja mieszkam po drugiej stronie,Holywell Crescent South:tak:,ale wiem gdzie jest Avenue:tak:.Kiedy się tu przeprowadziłaś?Ja pod obecnym adresem mieszkam 7 m-cy,ale wcześniej też na Holywell mieszkałam,tylko Rise-1,5 roku:happy:Tak więc w Swords jestem,że tak powiem-obtrzaskana:-pPrzyjechałam tu 4 lata temu,ale miałam przerwę i wróciłam 2 lata temu.Długa historia....Możemy się spotkać po niedzieli,jeśli Ci pasuje:tak:.Przeczytałam Twoją wiadomość na priva,ale skoro tu odpisałam,to tam już nie:sorry:Odezwę się na GG,ok?
 
Ja jestem w Irlandii już ponad rok ;wcześniej mieszkaliśmy w Blanchardstown tam całą ciąże przechodziłam a przeprowadziliśmy się tutaj bo mąż ma blisko do pracy. Pasuje mi po niedzieli i tak nie pracuje tylko małą wychowuje. Na spotkanie możemy umówić się przez gg masz mój nr więc czekam na wiadomość i termin spotkania. Do zobaczenia. Ps: swords też troszkę znam bo pierwsze 2 m-ce na wyspie mieszkaliśmy na boroimhe koło super valu.
 
hej dziewczyny jestem na forum nowa choc w irl. juz 5 lat. mam 15 miesieczna cureczke ktora uwielbia zabawy z innymi dziecmi :-) mieszkamy na tallaght wiec jesli ktoras z was jest zainteresowana spotkaniem czekamy
ala z jessi:happy:
 
witam wszystkie mamy,jestem nowa na forum.Pochodze z LUSK,mam2 letnią coreczke karolinke,moze znajdzie sie tu jakas mama chetna na spacerki,pogaduszki i takie tam,pozdrawiam:-)
 
HEj :) A ja mieszkam z mym 2 letnim synkiem i 5 letnia coreczka na DRIMNAGH i w sumie mieszkam tu juz 2 lata a ne spotkalam zadnej mamuski w okolicy ...
 
reklama
Do góry