reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

reklama
Witam bardzo serdecznie :-)


Ja tez mieszkam w Irlandii pn w miescie Omagh.

Jestem na Mamach z UK, bo przeciez Irlandia Pn to Anglia no nie ;-) :-)


Pozdrawiam :-)
 
cześć, lada chwila będę w Belfaście. Też chętnie poznam mamusie, które tam mieszkają. Mam 5 letnią córeczkę i w sierpniu spodziewam się drugiego dziecka.
Jak żyje się w Belfaście?
 
Witam wszystkie mamy jestem z Warrenpoint jak czytam wszystkie jesteście już od kilka lat ja jestem dopiero od maja tego roku mam 2 letnią córeczkę Amelkę. W Polsce musiałam chodzić do pracy tutaj nareszcie mogę się zająć dzieckiem wystarczy że mąż pracuje.
Tyle o mnie w skrócie ale mam do was pytanie wiecie jak tu matki spędzają czas ze swoimi dziećmi które jeszcze nie chodzą do przedszkola bo uwierzcie mi jest tutaj jeden plac zabaw ale dnie są coraz zimniejsze i często jest tak że jesteśmy same na placu zabaw.
Serdecznie wszystkie mamy pozdrawiam:-(
 
reklama
Witam wszystkie Mamuśki !!!
Ja mieszkam teraz w Coalisland wcześniej w Dungannon.
W poniedziałek idę na duży scan i mam nadzieję sie dowiedzieć czy będzie córcia czy synek:-)
Nie mogę się doczekać bo pierwsze scan miałam dopiero w 18 tygodniu...tragedia tyle czekać i się stresować czy wszystko oki z dzidzią ale co zrobić tu tak jest ...
Pozdrawiam
 
Do góry