reklama

Szycie - maszyna do szycia

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez jutka-k, 22 Styczeń 2013.

1. jutka-k

jutka-k Fanka BB :)

Witam. Planuję w końcu zacząć realizację małych marzeń. Jaka maszynę do szycia polecacie na początek? A może któraś z Was ma w domu jakąś staruszkę, której się chętnie pozbędzie? :)

2. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

3. reklama
  4. jutka-k

jutka-k Fanka BB :)

Niestety link do modelu już wygasł i nic pomocnego tam nie znalazłam. Jakieś rady, Mamy?

5. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

Nie chodziło mi o podanie ci konkretnego linku do modelu "najlepszego", a o marki maszyn, jakie dziewczyny polecają. ;-)
    Polecić ci mogę maszyny firmy Łucznik. Sama mam taką : Maszyna do szycia Łucznk - Wiktoria 2008 i super się sprawdza.
    Jeśli Ci się marzy coś bardziej super hiper to poszukaj wśród marki Janome.

6. bejbiszon

bejbiszon Fanka BB :)

ja też polecam łucznika

7. mikoto

mikoto Fanka BB :)

Ja mam Łucznika2014 Ewa - posiada 22 programy szycia. Jak na moje potrzeby wystarczająca. Uzytkuję ją od kilku miesięcy, narazie tylko drobne i bardzo proste poprawki krawieckie ( jestem bardzo początkująca :-D), ale marzy mi się uszycie pieknej poszewki na poduszkę, albo woreczka na klocki:-)

8. sunajka897

sunajka897 Fanka BB :)

Ja mam łucznika Julię 2009 i szczerze średnio jestem z niej zadowolona, może dlatego iż dwa razy już mi się popsuła:wściekła/y:. Ja swojej używam codziennie i to sporo. Jeśli nie myślisz jutka-k o tym bardzo profesjonalnie tzn. nie otwierasz działalności gospodarczej i nie zamierzasz masowo szyć, to wydaje mi się że łucznik wystarczy. Im bardziej skomplikowana i np. jakaś elektroniczna musisz się liczyć z ewentualną droższą naprawą jeśli si się zepsuje. Ważne aby oprócz ściegu prostego miała zygzak, może mieć też ścieg do dziurek. Jak są jakieś ozdobne to też fajnie możesz sobie swoje dzieła nieco uatrakcyjnić.

9. Lapis_Lazuli

Lapis_Lazuli Mama Ma Mi

10. reklama
  11. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Ma mam jeszcze starą maszynę do szycia po mojej mamcie. Jest chyba taka stara jak ja, ale nadal działa. Niestety firmy nie pamiętam. Sama jednak nie szyję, bo nie potrafię.

12. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

A zerkałaś na przepisnaszycie.pl? Tam często są fajne porady, wskazówki... Ja lubię ich czytać

Poleć forum