reklama

Szydełkowanie, dzierganie, filcowanie...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez GoGa_, 23 Październik 2013.

1. GoGa_

GoGa_ Fanka BB :)

Jedna z Was chyba pisała, że szydełkuje w wolnej chwili :) Może więcej mam zajmuje się szydełkowaniem, dzierganiem czy innym rękodziełem? Może przyda się taki wątek, w którym będziemy mogły się chwalić swoimi małymi dziełami :) Ja od jakiegoś czasu szydełkuję, specjalizuję się w opaskach, skarpetkach i bucikach :) tu przykłady :)

DSC_0020.jpg
    DSC_0551.jpg
    DSC_0521.jpg
    DSC_0885.jpg
    DSC_0526.jpg
    chętnie zrobię coś na zamówienie, jakby któraś z Was chciała :) więcej można obejrzeć na mojej stronie :)

2. dagmar

dagmar Fanka BB :)

Jak jakimś cudem urodzę curkę to mi zrobisz buciki i czapeczkę do chrztu :tak:. Dasz jakąś promocję dla kwietniówek? :-D:-D:-D

3. reklama
  4. Evelinkaaa

Evelinkaaa Fanka BB :)

5. Viltutti

Viltutti Fanka BB :)

O ja cież pierdzielę... chyba zdechnę z zazdrości. Całe szczęście że będzie chłopak to czy chce, czy nie muszę powstrzymać się przed tymi cudownościami :)

6. GoGa_

GoGa_ Fanka BB :)

dzięki dziewczyny ;) oczywiście dla kwietniówek zniżki :D
    planuję też zacząć robić zabawki z filcu :) więc Viltutti może zabawki Cię jednak skuszą :D

7. Viltutti

Viltutti Fanka BB :)

Zabawki? No jasneeee :] nie jestem fanką plastikowego szmelcu, a takie rękodzieła mocno do mnie przemawiają :))

8. patuśka

patuśka Fanka BB :)

O jaaaa zaraz padnę! To teraz mam nadzieję, że na połówkowym wyjdzie, że rzeczywiście córeczka, to wykupię wszystko co masz na stanie!!!

9. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

Bardzo ładne rzeczy :tak: jak już coś stworzysz z filcu to też koniecznie pokaż :tak:

10. reklama
  11. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

sliczne, tez chetnie przy coreczce zglosze sie do Ciebie!

12. ancona

ancona Fanka BB :)

O jakie cudeńka!!! Piękne są i też chętnie coś u Ciebie zamówię :tak:

Poleć forum