reklama

szydełkowanie?

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Naur, 6 Marzec 2007.

1. Naur

Naur Fan(ka)

Witam!

Bardzo chciałabym nauczyć sie szydełkowania, tylko nie mam nauczyciela..czy można nauczyć sie tego z netu? Może ktoś coś wie na ten temat?
    ':happy:

2. elen_dir

elen_dir Lipcowa mamusia Julenki

Naur - jasne, że można ! Ja sama nabierałam wprawy wlaśnie na internetowych kursach obrazkowych :-D :-D :-D :-D :-D

3. reklama
  4. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

Naur witaj! Oczywiśćie, że można. Ja ostatnio odkryłam dwa fora dla milośniczek dziergania/drutowania/szydełkowania kaiem i maranta - na obu wszystko od podstaw. Dziewczyny tez dzielą sie wzorami, wspólnie próbują rozpracowywać gotowe modele bez opracowań. Mają duże doświadczenie i chętnie swoja wiedzą dzielą sie z dopiero co poznającymi technikę. A potrafia robić C*U*D*A:szok: :-p :eek: :tak: :szok:
    Ja osobiście uważam, że przy małych dzieciach przewaga szydeka nad drutami polega na tym, że robi sie jednym i jednego oczka nalezy pilnować:cool2:

5. kasianka

kasianka Fanka BB :)

oooo MAgdalenka to brzmi sensownie (przewaga szydałka nad drutami:-D:-D)
    chyba się przerzucę...

6. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

Coś nam wątek szydełkowy przycichł:happy2: Ja nie rpóżnowałam i prócz prawie skończonego poncha, które musiałam spróć, bo źle posłużyłam sie ... centymetrem:confused2:wykonałam poniższą serwetkę. Wymiary 50x50. Robótka łatwa miła i stosunkowo szybko widać efekty.
    View attachment 41922

7. impulsywna

impulsywna Mamy październikowe 2007

Dziewczyny, a może znacie jakieś stronki z fajnymi wzorami na ubranka dla maluszka?
    Ja osobiście mam lewe ręce do takich robótek ale babcia obiecała zrobić. ;-)

8. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

witam!
    Impulsywna, a może to okazja żeby z pomoca Babci samej zacząć? Kocyk np to przydatna rzecz a robi sie po prostym - żadnego spószczania dobierania - lub z elementów.
    Forum które sama lubie i wiele sie uczę to MARANTA. Nie trezba sierejestrować, żeby moz skorzystać z tego co dziewnczyny napisały. Jest też dział dla małych dzieci razem z wynalezionymi przez dziewczyny stronami.
    Powodzenia!

9. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

ja tez lubię sobie porobić na szydełku. Ostatnio zrobiłam czapkę i szalik - ażurkowe - teraz kończę płaszcz

10. reklama
  11. ullana

ullana Mamy październikowe 2007

ja też sobie szydełkuję :tak: udziobałam na razie córci sweterek, a teraz mozolę sie nad czapusią, bo chcę do kompletu na chrzciny
    całkiem dobrze mi idzie, tylko czasu mam na to niewiele na razie

12. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

skończyłam płaszcz - teraz robię sobie swetrek - jak złapię aparat to porobię fotki

Poleć forum