reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyja klatka piersiowa odparzenie niby liszaj

Ponieważ ja mmam alergię na białko mleka krowiego wiedziałam, że moje dzieci mogą mieć. U nas wystarczyła dieta eliminacyjna bo karmiłam piersią i ze względu na to karmiłam piersią, co łatwe nie było dla mnie. Na buzię smarowalam bambino w metalowym pudełku, kąpałam w emolientach i smarowalam emolientem, konkretnie lipikarem. Niemowlaka baume, latem lait. Mocno dbałam o dietę, dzięki czemu nie musiałam mieć mocnych maści.
Dziękuje za odpowiedz. Ja właśnie nie mam żadnych alergii i jak dotąd, to córkę wysypało tylko raz po truskawkach, dlatego pojęcia nie mam co z pokarmów mogło by jej to wywołać. A w czym konkretnie Pani kąpała dziecko?
 
reklama
Dziękuje za odpowiedz. Ja właśnie nie mam żadnych alergii i jak dotąd, to córkę wysypało tylko raz po truskawkach, dlatego pojęcia nie mam co z pokarmów mogło by jej to wywołać. A w czym konkretnie Pani kąpała dziecko?
dzieci kąpałam w wodzie z dodatkiem lipikar syndet.
 
Do góry