reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szyjka macicy wysoko

dominika92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2017
Postów
38
Witam
Jestem w 25 tygodniu ciąży. Wczoraj na wizycie pani doktor powiedziała, że moja szyjka macicy jest wysoko i że możliwe, że miałam jakieś skurcze. Kazała mi jak najwięcej leżeć i odpoczywać. Następną wizytę mam za 2 tygodnie. Czy któraś z Was miała podobnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Jak jesteś na wizycie to korzystaj z pomocy lekarza. Pytaj o wszystko co Cie niepokoi i ciekawi. Nie wiem co lekarz miał na myśli, moze swój jakiś skrót myślowy wiec albo na kolejnej wizycie zapytaj albo zadzwoń, to lepsze niż ciagle zastanawianie sie nad tym.
wysoko? tak jak pisze karolyn1987 - nie chodzi o to ze sie skraca?
ja miałam niewydolnosc szyjki, w 20 tyg miala 2,4 cm a miesiac wczesniej 4,5.. asekuracyjnie zalozylam pessar i cale szczescie bo na ostatniej wizycie (3 tyg przed planowanym cc) po zdjeciu krazka mialam juz rozwarcie na 1 palec a w dniu cesarki na 2 palce..

jezeli chodzi Ci o niewydolnosc szyjki to faktycznie musisz sie oszczedzac ale tez bez przesady.. ja bylam glupia bo przelezalam "plackiem" miesiac.. a jak wstalam to nie mialam na nic sily i krecilo mi sie w glowie.
wszystko z rozsadkiem.
 
Ja mam poki co szyjke krotka ale mam tez roczne dziecko i calkiem polozyc się nie mogę Ale staram sie odpoczywac

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
to calkowite lezenie to nic dobrego tak jak wyzej pisalan.. a przy rocznym maluchu to juz w ogole bez szans.
a powiedz mi - w pierwszej ciazy nic z szyjka sie nie dzialo? bylo wszystko ok?
i widze ze szybko po pierwszej ciazy zaszlas w drugą.. jak tam Twoj organizm zareagowal? rodzilas sn czy przez cc?
wybacz ze pytam ale myslimy z mezem o drugim dziecku.. myslelismy zeby sie starac po nowym roku (corka bedzie miala 9 miesiecy) tylko czy to nie za wczesnie..
 
Hej kochana. Ja zaszlam jak maly mial 7 miesiecy. Porod mialsm sn bez komplikacji. W pierwszej ciazy wszystko ksiazkowo. Dopiero w dtugiej lekkie komplikacje ale nie żałuję ;)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochana. Ja zaszlam jak maly mial 7 miesiecy. Porod mialsm sn bez komplikacji. W pierwszej ciazy wszystko ksiazkowo. Dopiero w dtugiej lekkie komplikacje ale nie żałuję ;)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
ja miałam cc ze wzgledu na wzrok.. boje sie ze po 9 mcach to za szybko i zeby mi sie blizna nie rozeszla.. chociaz moja mama po cc jak brat mial 6 mcy zaszla w ciaze kolezanka po 7:p
 
Ja właśnie jestem na badaniu dna oka bo mam rozwarstwienie siatkowki. Ale ostatnio mialam tylko wskazanie do cc jakby sie porod przeduzal ale urodzilam szybko. Wg mnie powinnas dopytac lekarza czy juz mozesz sie starac

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem szczerze, że nie wiem dokładnie co to oznacza. Pani doktor powiedziała, że jest wysoko i że mogłam mieć jakieś skurcze w takim razie. Zapytała podejrzliwie czy się nie przemęczam, powiedziałam, że nie bo na prawdę wykonuję tylko jakieś domowe obowiązki, niczego nie dźwigam.
 
reklama
Powiem szczerze, że nie wiem dokładnie co to oznacza. Pani doktor powiedziała, że jest wysoko i że mogłam mieć jakieś skurcze w takim razie. Zapytała podejrzliwie czy się nie przemęczam, powiedziałam, że nie bo na prawdę wykonuję tylko jakieś domowe obowiązki, niczego nie dźwigam.
szkoda ze nie dopytalas dokladniej..
 
Do góry