reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy

Aleksaaaandra

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2020
Postów
401
Witajcie.
Mam pytanie odnośnie szyjki macicy. Mam dzis 25 dzien cyklu przy 28 dniach. Czyli do miesiaczki zostaje pare dni.
To moj pierwszy cykl kiedy badam szyjke.
Od paru dni czuje ze moja moja szyjka jest zamknieta miekka i rozpulchniona. Czy ktoras mama miala tak przed miesiaczka ? Zastanawia mnie bardzo to rozpulchnienie. Staramy sie o dzidzie
 
reklama
Macica po zapłodnieniu
Jeśli dojdzie do zapłodnienia szyjka macicy jest miękka, uniesiona, ale otwór zostaje całkowicie zamknięty. U każdej kobiety dochodzi do tego w innym czasie. Jedne dostrzegają zamknięcie i zmianę położenia szyjki macicy już po około dwóch tygodniach od owulacji a inne dowiadują się o tym od lekarza.
Życzę pozytywnego testu ciążowego.
 
Nie powinnaś sama tego robić, jeśli podejrzewasz, że możesz być w ciąży. U każdej kobiety jest inaczej z szyjką, więc takie porównywanie nie ma sensu.
 
reklama
Witam
Mam pytanie bo trochę mnie zaniepokoiła moja szyjka
Mianowicie zawsze przed okresem i w czasie okresu szyjka była bardzo nisko i otwarta
Tym razem okres spóźnił się 5 dni przy czym przyszedł ale szyjka jest bardzo wysoko ledwo ja dosięgam jest miękka i tylko troszkę otwarta (ale już raz rodziłam naturalnie)
Czy któraś z pań wie czemu tak jest?
 
Do góry