reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

    Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Szyjka w kierunku kości krzyżowej

Sylwestrowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
974
Hej,
Odebrałam dzisiaj wypis ze szpitala (leżałam 4 dni na obserwacji tętna płodu) i doczytałam, ze mam szyjkę w kierunki kości krzyżowej (z ujściem zamkniętym). Jestem aktualnie w 36t3d (badanie było robione w 35t5d).
Mało o tym pisze w internecie, wiec chciałabym od Was się dowiedzieć co to oznacza? 🤔 czy jest szansa, ze jeszcze się „ustawi” w kierunku pochwy?
 
reklama

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
7 915
Tak. To normalne zjawisko w ciąży. Podczas porodu lub tuż przed nim ustawi się ku przodowi - jest to jedna z oznak zbliżającego się porodu.
 
Do góry