reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

reklama
Wiolu!! piszę bo u lekarza dziś spotkałam mamę 5 letniej wcześniaczki która, powiedziała że dwa lata badania słuchu wykazywały że córka nie słyszy aż w końcu okazało się że ma perfekcyjny słuch. Moj Jachu też zapalenie ucha i jest wymordowany a ja nie wiem co to sen :-) także znam twój ból . całuje
 
Karola, kurczę dużo zdrówka dla Jasia, zapalenie ucha straszny ból...:-(.
Napisz więcej , co u Was??
Ja też mam nadzieję, że niedosłuch Szymona się skoryguje, chociaż w jakims stopniu...
A u tej dziewczynki, to jak? Każde badanie wskazywało na niedosłuch?

U nas chorowania ciąg dalszy...doszła jeszcze angina i nowy antybiotyk :wściekła/y:...
 
Trzymajcie się kurczaczki chorujące:(
Szybko wracajcie do zdrowia..

NIestety często jest tak, że w szpitalach robi sie ABR (np w cudownej JG tak jest) bez przeprowadzenia wczesniaj bad lekarskiego, tympanometrii czy impedancji. Skutek jest taki, ze dzieci czesto maja uszy przytkane woskowiną lub płyn w uszach i na ABRze wychodzi niedosłuch. To skandal po prostu, bo nierzadko dzieci zdrowe noszą aparaty!

Przy okazji - Wolu wiesz, ze przy infekcjach uszu nie wolno zakladać aparatów dziecku?
 
Wiolu, powiem Ci szczerze, że nie dopytywałam, bo chwała Bogu Franio nie ma z tym problemu.
Pamietam tylko komunikat, żebym natychmiast zdjęła Franiowi aparaty w przypadku zapalenia ucha. Coś mi świta o uszkodzeniu błony bębenkowej, ale nie jestem do końca pewna czy to o to chodzi.
Dopytam przy najbliższej okazji. Albo wyślę dziś maila do PZG z prosba o informację
 
reklama
Aguś, byłabym wdzięczna. Jak się coś wywiesz, to napisz, proszę.


Szymon jest po wizycie w Patologii Noworodka.
Waga 7300, wzrost 71cm.

Dziś również odebraliśmy "w końcu" wkładki do aparatów i zaczęło się "dobre słyszenie" Szymona.
Niestety muszę zakładać mu opaskę, bo z lewego ucha nagminnie wyciąga aparacik...:-(. ..ale mam nadzieje, ze się przyzwyczai.
 
Do góry