reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymonek - 27 tc. - 590 g

Madziu kochana ja mam nadziejej ze to tylko przejsciowe... mieliśmy z Mikołajem tak ze zaczął mówic a potem na kilka tygodni wycofało mu sie mama i tata... teraz jakby powrócił do tych umiejetnosci ale wciąż bardzo mało mówi...tzn mówi po chinsku sporo zwłaszcza jak sie bawi ...
Madziula zaplanujcie sobie wizyte u nas !!!!!! Zapraszamy!
 
reklama
O jejku, MAdziu, ja tak trzymam za Was kciuki, tak wierzę że bedzie dobrze
Może to wycofanie ruchowe przez to że dużo ćwiczeń odwrażliwiających robicie
Żeby ta terapeutka pomogła, żeby coś u Was ruszyło
Trzymam kciuki
 
A widzisz Madziu, tak jak dziewczyny piszą, nasze dzieciaczki są wielką niewiadomą zaskakują nas każdego dnia. A Szymuś to Ci jeszcze pokaże co potrafi tylko powolutku.
Zaraz nam napiszesz, że przeszedł parę kroczków sam zobaczysz!!!!!!!
 
reklama
Madziu cieszymy się razem z Tobą :tak::tak::tak:
No popatrz, przed chwilą się martwilaś a teraz radość. Z naszymi dziećmi tak jest... jeszcze nie raz zdarzy się cofnięcie w rozwoju, żeby potem był sukces :tak::tak::tak:
Brawo Szymon :-)
 
Do góry