reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ta ciaza, a poprzednia..

u mnie od kilku dni większy biust i bardziej wrażliwy na dotyk; na dodatek jak przycisnę to "coś" się pokazuje, tylko nie wiem czy to jeszcze pozostałość pokarmu (bo odstawiłam malutką jak się dowiedziałam o ciąży, więc w sumie nie tak dawno) czy to już siara; pamiętam, że w 1 ciąży bardzo szybko musiałam chodzić z wkładkami laktacyjnymi, ale czy to było w 13 tyg. nie pamiętam;
mdłości ciut mniejsze i odkryłam, że to głównie kminek tak na mnie teraz działa; jak nie ma kminku, jest dobrze;
i jeszcze moge spać na brzuchu, choć już nie całą noc; natomiast na plecach nie uleżę dłużej jak 5 min.bo strasznie źle zaczynam się czuć;
co do zmęczenia to za dnia śpię razem z córą (dzięki bogu wciąż ma 1 drzemkę w ciągu dnia!);
też mam uczucie wiecznie zapchanego nosa, od paru dni pojawia mi się krew w nosie, zwłaszcza rano po przebudzeniu;
ale tak ogólnie, to jest dobrze;

anii - szczerze współczuję podróżowania pkp w taka pogodę... doskonale pamiętam moje dojazdy z Pruszkowa do Wawy w śnieżne dni, kiedy to stało się dłuuuuuuuugie minuty a nic nie nadjeżdżało; na szczęście obecnie jestem na wychowawczym i mogę siedzieć w domu;
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie poki co trudno określić - w pierwszej ciąży miałam dłużej nudności i tylko je, w drugiej miałam do tej pory nudności i wymioty na potęge, ale za to krócej, juz ich nie ma.
Mniej chce mi sie spac niż poprzednio, ale bardziej sie meczę i bardziej boli mnie kręgosłup, za to piersi mniej choć szybciej rosna...a i cera stanowczo w gorszym stanie - nie mówie o suchości, bo to u mnie normalne, ale syfki mi sie strasznie wywalają ..
a jedno co mnie dobija to duzy brzuch, choć tylko 1 kg na + mam...jakieś przemieszczenia chyba wody w organizmie:-D:-)
 
Do góry