reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ta ciąża to same zmartwienia !!!!

Mamamamam

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
46
Byłam wczoraj u gina 11tc z powodu lekkiego plamienia, wyszło ze to przez nisko położona ciąże i kosmowke zachodząca na szyjkę. Kazał zrobić progesteron i powiedział, ze jak będzie mniej niż 80nmol to mnie położy. Ostatnio miałam 130 wiec nawet nie dopytywałam co ma na myśli, a tu przychodzą wyniki i prawie połowa hormonów mniej, bo tylko 70. Jutro z samego rana biegnę po zalecenia.
Czy któraś miała taki spadek progesteronu? Czy to plus ta kosmowka oznacza leżenie przez cała ciąże czy do któregoś tygodnia? Ja przecież zwariuje w łóżku! :(
 
reklama
Kosmówka się podniesie wraz z wiekiem ciąży. Teraz musisz się zwyczajnie oszczędzać. Progesteron ulega skokom i tak spadki się zdarzają, co oznacza, że przy niedoborach uzupełnia się je syntetycznie (duphaston) lub naturalna luteina.
 
Byłam wczoraj u gina 11tc z powodu lekkiego plamienia, wyszło ze to przez nisko położona ciąże i kosmowke zachodząca na szyjkę. Kazał zrobić progesteron i powiedział, ze jak będzie mniej niż 80nmol to mnie położy. Ostatnio miałam 130 wiec nawet nie dopytywałam co ma na myśli, a tu przychodzą wyniki i prawie połowa hormonów mniej, bo tylko 70. Jutro z samego rana biegnę po zalecenia.
Czy któraś miała taki spadek progesteronu? Czy to plus ta kosmowka oznacza leżenie przez cała ciąże czy do któregoś tygodnia? Ja przecież zwariuje w łóżku! :(
Nic się nie martw na zapas,ja mialam progesteron 19 w 7 tygodniu,dostalam duphasto 3x2+ luteina dopoch. 2x1 i teraz jest już dobrze. Zadzwoń do gina lub leć do niego,dostaniesz leki i wszystko się wyklaruje :)
 
Do góry