reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabela z Wymiarami dzidzi

reklama
Moje maleństwo w 21tyg waży 350 gram, więc prawie zgadza się z tabelką. Długości niestety nie znam.


długości nie znasz, bo już się w tym tygodniu długości raczej nie mierzy, tylko poszczególne części ciała, ale myślę, że skoro waga w tej tabelce prawie zgadza się z wagą maluszka to długość powinna być adekwatna
 
na ostatnim usg w 16 tyg moja dzidzia miala 12.5cm, wagi niestety nie wiem. 5 sierpnia ide wiec sie dowiem wszystkiego :-)

usg wagowo to dosc orientacyjne jest, Rozalka mialabyc ciezsza, urodzila sie 3200g i 58cm, nie mala ale usg przewidywalo wiecej. proporcje pozostaly jej do dzis, jest wysoka i chuda.
 
Dziewczyny znalazłąm tabele z wymiarami dzidzi. Tabele lepiej traktowac z przymruzeniem oka gdyz nalezy pamietac ze kazda ciaza rozwija sie inaczej :) Ale wydaje mi sie ze zerknac warto :)

OD 8 TYGODNIA do 20 TYGODNIA


OD 20 TYGODNIA DO KONCA :)
https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...ck.us/img54/2353/2043semanas.jpg[/IMG][/URL]
Pamiętacie tą tabele, jak często porównywałyśmy nasze fasolki z tą tabelką. A tu rachu ciachu i założycielka tego wątku tuli już swoją fasolkę w ramionach.
Jak ten czas szybko mija, ekh
 
reklama
patrząc na tę tabelkę i porównując wymiary z wymiarami mojego brzdąca w 33 tygodniu, stwierdzam, że Danielek ma już jakieś 2800 g :tak:
 
Do góry