reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabelka -nasze dzieci rocznik 2002

Paula 13

mama Wiki i Tati
Dołączył(a)
3 Styczeń 2009
Postów
509
Miasto
woj.łódzkie
2sb9v7l.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
i jak Wam się podoba?

testuje tabelkę.........buuuuuu dziwnie na tym forum bo jest ograniczenie co do fotek..........a nam się tabelka rozrasta a wyraźność maleje .......daltego podzieliłam i usunęłam kolumnę........


 
Ostatnia edycja:
No i to wszystkie dziewczyny starsze:-D
Na tym forum zle się wyświetla ta tabelka a jak przez fotosika wrzuciłam to juz masakra nic widać nie było:no:
No innym tez mamy tabelkę i nie ma problemu.......tu chyba dlatego, ze pomniejszane są od razu fotki:baffled: sama nie wiem:wściekła/y:
 
Witam. Mam na imie Alicja i jestem mama Zuzi urodzonej w 2002 roku i Kubusia 2007. Do tej pory pisałam tylko mamach 2007, ale chętnie dołączyłabym tutaj do Was.
Serdecznie pozdrawiam Aludek
 
reklama
Witam się i ja i proszę o dopisanie do tabelki.
Mam na imię Jagoda i mam dwie Córy - Weronikę urodzoną 04.04.2002 i Madzię urodzoną 11.06.2007. Cieszę się że powstało forum dla mam starszych dzieci, bo do tej pory udzielałam się tylko na czerwcówkach 2007.
Pozostałe dane do tabelki - Weronika urodziła się w Warszawie, 41 tc., waga 3960 g, wzrost 58 cm. Obecna waga i wzrost to 118 cm i 24 kg.
 
Do góry