reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TABELKA SIERPNIÓWKI 2017

myycha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2016
Postów
479
Tabelka sierpniówki 13.02 poprawka.png
AktualizacjaZobacz załącznik 795329


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Tabelka sierpniówki 13.02 poprawka.png
    Tabelka sierpniówki 13.02 poprawka.png
    61,7 KB · Wyświetleń: 10 188
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam czytelna i na komputerze i na telefonie. A jak reszta?
 
Ostatnia edycja:
No to zonk, moze ten moj tel jest juz do d... :p . No trudno bo jak klikam na foto to otwiera sie ale literki mam rozmazane :-/ . Jak klikam na ta usunieta tabelke widze wszystko wyraznie ;-)
@myycha ja mam status moderatora z innej grupy to moze dla tego widze usuniete posty ( tak jest przy "miekkim usunieciu" , czy jakos tak to sie nazywa ;-)

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mozliwe, ze ta pierwsza widzisz wyraznie, bo jest krotsza o kilka pozycji. Masz mozliwosc zerkniecia na komputerze czy masz wyrazna ta dluzsza? Reszta dziewczyn ma chyba wyrazna, bo nikt sie jeszcze nie odzywal w tym.temacie, wiec chyba to Twoj telefon :( jak chcesz to moge Ci wrzucic w 2 czesciach, wtedy bedziesz widziala pewnie :)))

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry