reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki a ciąża

kaesdee

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2012
Postów
18
Witam, biorę tabletki anty od 3 miesięcy, dziś mój facet kochając się ze mną pierwszy raz skończył we mnie. Czy jest szansa ze mogę być w ciąży? dodam jeszcze ze jutro biorę ostatnią tabletke z blastra a dziś kochałam się i w trakcie musiałam wziąść tabletkę. Jestem malo doświadczona:-:)-( proszę o odpowiedz.
 
reklama
Hej. jesli nie mialas biegunki kilka dni wczesniej, systematycznie stosowalas tabl.antykoncep.to na pewno nie doszlo do zaplodnienia. Tabletki antykoncepcyjne hamuja dzialanie hormonow decydujacych o jajeczkowaniu. wplywa rowniez na blone sluzowa macicy uniemozliwiajac zagniezdzenie. Spokojnie nie jestes w ciazy !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z alaT, jeśli wszystkie tabletki brałaś regularnie i nie miałaś biegunki lub wymiotów to na 200% nie zajdziesz w ciażę :) W trakcie przerwy w braniu tabletek również jesteś zabezpieczona.
 
Kaesdee dziewczyny mają racje jeżeli przestrzegasz zaleceń związanych ze stosowaniem pigułek to musiał by być cud.
Ryzyko może występować tylko w pierwszym miesiącu zażywania tabletek:)
 
tabletki bierze sie wszakże po to, żeby można było kończyć " w środku". Ciąża moim zdaniem niemożliwa- no chyba,że urojona.
Niemniej dobrze, że zapukałaś tutaj- nie mając wiedzy o stosowanej antykoncepcji-bo to nie forum gazety.pl czy innej kafeterii gdzie Ci różne bzdury ludzie napiszą.
dla mnie to jasny znak, że seks należy uprawiać z głową, mając świadomość co, jak, gdzie,kiedy i dlaczego.
Rodzice nie bójcie się rozmawiać z dziećmi o TYCH sprawach...bo potem takich kwiatków pełno...
 
reklama
Do góry