reklama

Tabletki a ciąża

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez kaesdee, 7 Styczeń 2012.

1. kaesdee

kaesdee Początkująca w BB

Witam, biorę tabletki anty od 3 miesięcy, dziś mój facet kochając się ze mną pierwszy raz skończył we mnie. Czy jest szansa ze mogę być w ciąży? dodam jeszcze ze jutro biorę ostatnią tabletke z blastra a dziś kochałam się i w trakcie musiałam wziąść tabletkę. Jestem malo doświadczona:-:)-( proszę o odpowiedz.

2. alaT

alaT Fanka BB :)

Hej. jesli nie mialas biegunki kilka dni wczesniej, systematycznie stosowalas tabl.antykoncep.to na pewno nie doszlo do zaplodnienia. Tabletki antykoncepcyjne hamuja dzialanie hormonow decydujacych o jajeczkowaniu. wplywa rowniez na blone sluzowa macicy uniemozliwiajac zagniezdzenie. Spokojnie nie jestes w ciazy !!!!!!!

Ostatnia edycja: 7 Styczeń 2012
  3. reklama
  4. barbara84

barbara84 Zaangażowana w BB

Zgadzam się z alaT, jeśli wszystkie tabletki brałaś regularnie i nie miałaś biegunki lub wymiotów to na 200% nie zajdziesz w ciażę :) W trakcie przerwy w braniu tabletek również jesteś zabezpieczona.

5. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Kaesdee dziewczyny mają racje jeżeli przestrzegasz zaleceń związanych ze stosowaniem pigułek to musiał by być cud.
    Ryzyko może występować tylko w pierwszym miesiącu zażywania tabletek:)

6. kaesdee

kaesdee Początkująca w BB

Dziękuje ;) już mi troszkę ulżyło :-)

7. fiuufiuu

fiuufiuu a to Iza

tabletki bierze sie wszakże po to, żeby można było kończyć " w środku". Ciąża moim zdaniem niemożliwa- no chyba,że urojona.
    Niemniej dobrze, że zapukałaś tutaj- nie mając wiedzy o stosowanej antykoncepcji-bo to nie forum gazety.pl czy innej kafeterii gdzie Ci różne bzdury ludzie napiszą.
    dla mnie to jasny znak, że seks należy uprawiać z głową, mając świadomość co, jak, gdzie,kiedy i dlaczego.
    Rodzice nie bójcie się rozmawiać z dziećmi o TYCH sprawach...bo potem takich kwiatków pełno...

8. agusiakemisia

agusiakemisia Fanka BB :)

Fiuuufiu zgadzam sie ! Krótko zwięzłe i na temat

Poleć forum