reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki + alkohol + sex = ciąża?

Dołączył(a)
18 Październik 2010
Postów
2
Witam, mam pytanie... Strasznie się boję, po siedmiodniowej przerwie zaczęłam nowe opakowanie. To było w środę, krwawienie skończyło się chyba w piątek.
W piątek troche zabalowałam, pijąc alkohol, i w sobotę rano uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia, i w ogóle. Nie wiem, czy przez to mogę być w ciąży? (Od razu mówię, że nie chcę i nie dopuszczam takiej możliwości)
Biorę tabletki Rigevidon.
Proszę, powiedzcie mi. Bo mam zamiar jutro iść do ginekologa...
 
reklama
Rozumiem ,że miałaś krwawienie miesiaczkowe,zaczełaś brać nową serie tabl. i 4 dnia brania miałaś jeszcze krwawienie.
Nawet jeżeli jesteS w ciąży to lekarz ani żaden test nie wykryje tego po kilku dniach:no:.
Zanim jajeczko sie zagniezdzi musi minać pare dni.

Nie sądze ,żebyś była ,lecz wcale nie wykluczone.
Biarąc tabletki też można zajść w ciąże,wcale nie ma gwarancji .
Pozostaje Ci czekać.

Test wykryje już około 2-3tyg ciąże.
 
Ostatnia edycja:
poczekaj i idz zrobic test... to chyba to 1% nieufności z 99..
nikt więcej ci nic nie powie..bo nie wiadomo..
powodzenia a dwie kreski to nie tak źle.. tak aby za nudno w życiu nie było..;)
 
Uspokój się dziewczyno. Prawdopodobieństwo istnieje ale bardzo małe, no chyba, że jesteś wiatropylna :p
 
reklama
Do góry