reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne a ciąża.

reklama
Po drugiej ciąży regularnie z budzi budzikiem w ręku przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Po wizycie u ginekologa po kolejną receptę kontrolne USG i ciąża. Teraz moje tabletki mają 4 lata. Tylko brak sexu daje 100% gwarancji że nie będzie ciąży.
To były pigułki jednoskładnikowe takie dla karmiących?
 
Hej mam sytuację dość pogmatwaną, biorę tabletki regularnie, bywa różnica kilkunastu minut, a z partnerem bez dodatkowych zabezpieczeń uprawialiśmy stosunek przerywany, w ostatnim miesiącu miałam opóźnienie chyba tak 4 dni z powodu ogromnego stresu, teraz mi się spóźnia 3 dzień i jedynym objawem jest brak krwawienia i jakichkolwiek bóli, do tego boli mnie dość głowa, ale tu nie mam pewności, bo złożyło się to z rosnącą ósemką, więc nie jestem pewna do której sprawy przypisać ten objaw, chciałam spytać, czy któraś, by wiedziała, czy się zacząć martwić, czy tak bywa? (Wybieram się do ginekologa, ale przed tym mam ciągle stres, że jednak mogła być wpadka) Prosiłabym o zdanie na ten temat.
 
Hej mam sytuację dość pogmatwaną, biorę tabletki regularnie, bywa różnica kilkunastu minut, a z partnerem bez dodatkowych zabezpieczeń uprawialiśmy stosunek przerywany, w ostatnim miesiącu miałam opóźnienie chyba tak 4 dni z powodu ogromnego stresu, teraz mi się spóźnia 3 dzień i jedynym objawem jest brak krwawienia i jakichkolwiek bóli, do tego boli mnie dość głowa, ale tu nie mam pewności, bo złożyło się to z rosnącą ósemką, więc nie jestem pewna do której sprawy przypisać ten objaw, chciałam spytać, czy któraś, by wiedziała, czy się zacząć martwić, czy tak bywa? (Wybieram się do ginekologa, ale przed tym mam ciągle stres, że jednak mogła być wpadka) Prosiłabym o zdanie na ten temat.
 
Hej mam sytuację dość pogmatwaną, biorę tabletki regularnie, bywa różnica kilkunastu minut, a z partnerem bez dodatkowych zabezpieczeń uprawialiśmy stosunek przerywany, w ostatnim miesiącu miałam opóźnienie chyba tak 4 dni z powodu ogromnego stresu, teraz mi się spóźnia 3 dzień i jedynym objawem jest brak krwawienia i jakichkolwiek bóli, do tego boli mnie dość głowa, ale tu nie mam pewności, bo złożyło się to z rosnącą ósemką, więc nie jestem pewna do której sprawy przypisać ten objaw, chciałam spytać, czy któraś, by wiedziała, czy się zacząć martwić, czy tak bywa? (Wybieram się do ginekologa, ale przed tym mam ciągle stres, że jednak mogła być wpadka) Prosiłabym o zdanie na ten temat.
szansa na wpadkę mała, no ale jakby nie było to przy antykoncepcji zawsze jakiś tam % wpadek jest. Jeśli się denerwujesz to zawsze możesz na wszelki wypadek wykonać zwykły test ciazowy:) będziesz miała spokojną głowę
 
szansa na wpadkę mała, no ale jakby nie było to przy antykoncepcji zawsze jakiś tam % wpadek jest. Jeśli się denerwujesz to zawsze możesz na wszelki wypadek wykonać zwykły test ciazowy:) będziesz miała spokojną głowę
Pytanie czemu mam to opóźnienie, przy stosowaniu tabletek nawet po ostatnim przesunięciu chyba powinno się wyrównać. I zastanawiam się, czy gazy jak czytałam lub kłucie lekkie w miejscu jajników mniej więcej może mieć jakieś znaczenie?
 
Pytanie czemu mam to opóźnienie, przy stosowaniu tabletek nawet po ostatnim przesunięciu chyba powinno się wyrównać. I zastanawiam się, czy gazy jak czytałam lub kłucie lekkie w miejscu jajników mniej więcej może mieć jakieś znaczenie?
jeśli Cię to nie pokoi to zawsze możesz odwiedzić gina, ale myśle ze opóźnienie rzeczywiście może to być ze stresu:) robiąc test na pewno wylizujesz i okres w końcu przyjdzie. A po 3 dniowym opóźnieniu test wyjdzie już wiarygodny.
 
reklama
reklama
Do góry