reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

    Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

    Zamknij powiadomienie

tabletki antykoncepcyjne a ryzyko ciazy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Madzia155, 25 Listopad 2014.

  1. Madzia155

    Madzia155 Zaciekawiona BB

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam :)
    wiem, ze to dla wielu z Was może wydawać się śmieszne, ale przed pójściem do lekarza czy zrobieniem testu chcę wysłuchac opinii innych kobiet.
    Otóż w miesiącu październiku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Przerwa jednomiesięczna byłaspowodowana delikatnym rozchwianiem organizmu po antybiotykach. Nie zabezpieczałam się dodatkowo. Okres przyszedł terminowo i właśnie od tego cyklu na powrót rozpoczełam branie pigułek. W polowie opakowania polecialo mi doslownie kilka kropelek jasnej krwi. 18.11 odstawilam tabletki, okres dostalam dopiero 21.11i trwał 2,5 dnia. Był bardzo słaby, głównie wodnisty. Mam na mysli DOSŁOWNIE - leciala ze mnie woda z mala domieszka rozowej krwi. Towarzyszyly temu silne bole podbrzusza. Jestem mega senna, miewam zawroty glowy, wzdęcia i strasznie często biegam siusiu. Czy mozliwe jest ze zaszlam w ciaze?
    Pozdrawiam :)
     
  2. reklama

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie