reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne a ryzyko obniżenia skuteczności.

gillisguurl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2016
Postów
32
Hej, przyjęłam wczoraj 20 kropelek kropli żołądkowych, dopiero później przeczytałam, że są one z 25% nalewki dziurawca. Po 3 godzinach od wzięcia kropelek zwymiotowalam a po 5 godzinach od ich wzięcia przyjęłam tabletkę anty. Jest to 3 tydzień blistra. W poniedziałek był stosunek. Czy jest możliwość, że ta tabletka słabo się wchlonela? Powinnam się dodatkowo zabezpieczać teraz? Co z tym stosunkiem wcześniejszym? Ta nalewka z dziurawca mogła obniżyć skuteczność anty?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja bym się na wszelki wypadek dodatkowo zabezpieczyła.
Jeśli chodzi o wcześniejszy stosunek - to szanse są minimalne, że plemniki tak długo przeżyły.
Ja bym się na wszelki wypadek dodatkowo zabezpieczyła.
Jeśli chodzi o wcześniejszy stosunek - to szanse są minimalne, że plemniki tak długo przeżyły.
 
Rozwiązanie
Do góry