reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE I BRAK KRWAWIENIA

Julia2666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
15
Właśnie minął mi 1 miesiąc brania tabletek Elin i w sobotę zabrałam ostatnia tabletkę.bralam je zawsze kolo godziny 20-21 i krwawienia nie ma a boli mnie brzuch i często czuje jakbym juz miała to krwawienie. To normalne?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tabletki biorę regularnie od dawna, a mimo to w wakacje okresu w przerwie nie miałam.
Jeśli się niepokoisz, zawsze możesz iść do ginekologa, żeby sprawdził co i jak :)
Właśnie minął mi 1 miesiąc brania tabletek Elin i w sobotę zabrałam ostatnia tabletkę.bralam je zawsze kolo godziny 20-21 i krwawienia nie ma a boli mnie brzuch i często czuje jakbym juz miała to krwawienie. To normalne?
Tak czasami może się zdarzyć i nie jest to nic nienormalnego. Zwłaszcza, że dopiero zaczynasz branie tabletek, więc organizm musi jakoś ogrnąć te hormony.
 
Już jest 4 dzień a go nie ma
Przepraszam, jakoś mi to umknęło.
U mnie akurat jak brałam tabletki, to krwawienie w przerwie zawsze było. Ale zaczynało się różnie, najczęściej właśnie koło 4 dnia, ale zdarzały się przypadki, że nawet 6 czy 7 dnia. I to też jest ok. U Ciebie to dopiero początki, organizm musi się przyzwyczaić do hormonów, więc też może być różnie.
 
Do góry