reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne i brązowa wydzielina

Aska111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2021
Postów
129
Cześć.

Mam problem i chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was też miała coś podobnego.
A więc od października 2021 roku biorę tabletki antykoncepcyjne (Axia Plus). Biorę je regularnie. Lecz na początku miesiąca w 16 lub 17 dniu pominęłam jedną tabletkę. Miesiączka przyszła prędzej bo w ostatnim dniu brania tabletki (21 dzień), a nie po odstawieniu. Skontaktowałam się z moją Panią ginekolog, bo nie wiedziałam kiedy zacząć brać następne opakowanie. Kazała rozpocząć od razu, bez żadnej przerwy. Miesiączka moja trwała zawsze ok 5 dni. Lecz ta była inna, bardziej ciemna niż zawsze. Dzisiaj jest 15 dzień tej "miesiączki". Cały czas leci ze mnie brązowy śluz z domieszką krwi. To nie jest zwykle plamienie. Jest go bardzo duża ilość, noszę normalnie tampony jak przy miesiączce. Boli mnie też podbrzusze, ale nie każdego dnia. Zdarza się że jak się dużo nachylam, dźwigam to boli bardzo mocno. Moja Pani doktor powiedziała, że być może będzie potrzebna zmiana na mocniejsze tabletki antykoncepcyjne.
Czy to naprawdę może być wina za słabych tabletek antykoncepcyjnych czy może coś mi dolega?? Dodam, że ostatnio byłam badana ginekologiczne na początku lutego i było wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry