reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne przy krmieniu piersią

angelika.zima5

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2020
Postów
138
Cześć dziewczyny 7 tygodni temu urodziłam dziecko i dzisiaj miałam po połogową wizytę u ginekologa. Pani dr. Przepisala mi tabletki antykoncepcyjne symonette. Chciałam zapytać czy któraś z was je brała i zauważyła skutki uboczne takie jak tycie, zmiana nastrojów, wypadanie włosów czy jakieś inne negatywne bądź pozytywne odczucia? 🙃
 
reklama
Rozwiązanie
N
Ja brałam cerazet i nie było żadnych problemów. Ogólnie po ciąży włosy mogą się posypać, skóra pogorszyć, to wszystko sprawa hormonów więc nawet jeśli Cię to dotknie to niekoniecznie będzie to wina tabletek samych w sobie
Cześć dziewczyny 7 tygodni temu urodziłam dziecko i dzisiaj miałam po połogową wizytę u ginekologa. Pani dr. Przepisala mi tabletki antykoncepcyjne symonette. Chciałam zapytać czy któraś z was je brała i zauważyła skutki uboczne takie jak tycie, zmiana nastrojów, wypadanie włosów czy jakieś inne negatywne bądź pozytywne odczucia? 🙃
Pamietaj, że są jednoskładnikowe i bardzo ważne jest branie ich na czas. O tym często lekarze nie wspominają...
 
Ja brałam cerazet i nie było żadnych problemów. Ogólnie po ciąży włosy mogą się posypać, skóra pogorszyć, to wszystko sprawa hormonów więc nawet jeśli Cię to dotknie to niekoniecznie będzie to wina tabletek samych w sobie
 
Rozwiązanie
Do góry