reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

G

guest-1681834848

Gość
Cześć czy któraś z was brała tabletki antykoncepcyjne Limetic? Dostałam te na próbę bo są bezpieczne przy karmieniu piersią, trochę się boje jak na nie zareaguje mój organizm bo nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i trochę nie wiem czego się spodziewać
 
reklama
Cześć czy któraś z was brała tabletki antykoncepcyjne Limetic? Dostałam te na próbę bo są bezpieczne przy karmieniu piersią, trochę się boje jak na nie zareaguje mój organizm bo nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i trochę nie wiem czego się spodziewać
Te wszystkie tabletki dla kobiet karmiących piersią są takie same, w sensie ich skład, a nazwa zależy os producenta. Ja biorę ovulan i jest ok, że skutków ubocznych, chociaż nienawidzę antykoncepcji, ale póki karmie muszę ją stosować ;/
W przeszłości brałam tabletki i te dla kobiet karmiących o wiele.lepiej mi służą
 
Te wszystkie tabletki dla kobiet karmiących piersią są takie same, w sensie ich skład, a nazwa zależy os producenta. Ja biorę ovulan i jest ok, że skutków ubocznych, chociaż nienawidzę antykoncepcji, ale póki karmie muszę ją stosować ;/
W przeszłości brałam tabletki i te dla kobiet karmiących o wiele.lepiej mi służą
ja chciałam zacząć brać, bo nie ukrywam że nie chce zajść póki co w kolejną ciążę, a przy okazji będę leczyć PCOS, ostatnio na wizycie u ginekologa wyszło właśnie że mam policystyczne jajniki
 
ja chciałam zacząć brać, bo nie ukrywam że nie chce zajść póki co w kolejną ciążę, a przy okazji będę leczyć PCOS, ostatnio na wizycie u ginekologa wyszło właśnie że mam policystyczne jajniki
Ja biorę, bo nie mam nadal okresu, a syn ma 13 miesięcy 🤣 nie mam jak cyklu obserwować przez to, bo zawsze stosuje kalendarzyk :D
 
Ja biorę, bo nie mam nadal okresu, a syn ma 13 miesięcy 🤣 nie mam jak cyklu obserwować przez to, bo zawsze stosuje kalendarzyk :D
wracam do tematu musiałam po paru dniach odstawić bo kołotało mi serce i wymiotowałam i nie wiem czy to przez tabletki ale tak to miałam okres 5 dni i się kończył a teraz mam już 6 dzien a leci jakbym miała pierwszy... Do tego przez cały ten okres mi słabo strasznie i mam okropne bóle i zawroty głowy... Oby to minęło bo nie mogę normalnie funkcjonować... A ginekolog dopiero za dwa tygodnie, męczy już mnie ten stan...
 
Ja biorę, bo nie mam nadal okresu, a syn ma 13 miesięcy 🤣 nie mam jak cyklu obserwować przez to, bo zawsze stosuje kalendarzyk :D
jeszcze nigdy nie miałam tak że czułam się aż tak źle tyle czasu jak już to 1-2 dni te pierwsze jak się zaczęła miesiączka a teraz już tydzień mi słabo ciągle, niedobrze mam wrażenie jakbym miała zemdleć
 
jeszcze nigdy nie miałam tak że czułam się aż tak źle tyle czasu jak już to 1-2 dni te pierwsze jak się zaczęła miesiączka a teraz już tydzień mi słabo ciągle, niedobrze mam wrażenie jakbym miała zemdleć
W szoku jestem. Ogólnie mi lekarz powiedział, że przy jednoskładnikowych można caly cykl plamic niestety, jeżeli okres już wrócił
 
reklama
W szoku jestem. Ogólnie mi lekarz powiedział, że przy jednoskładnikowych można caly cykl plamic niestety, jeżeli okres już wrócił
ja ich nie biorę od środy i dalej się źle czuje więc wydaje mi się że to jednak nie od nich ale nie wiem od czego mi tak źle ...i myślę czy to nie po tym covidzie jestem jakieś dwa trzy tyg po
 
reklama
Do góry