reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

reklama
Nie wiem czepiacie się panie o literówkę
Ale Dziekuej za wszytskie odpowiedzi
Chciałem doradzić się bo nie mam doświadczenia a najlepiej powiedzą starsze osoby które to przeżyły
otrzymałeś/aś już odpowiedzi na zadane od początku pytania wiec nie musisz ciągle pytać o to samo tylko w zmienionej formie.
 
Klaudyna ma dwie osobowości jak widać damsko- męska, ale każda pyta o to samo ..... litości , robicie usg bety co miesiąc aż do 9 miesiaca ...
 
reklama
A można zrobić taki przyklejony wątek (najlepiej zamkniety) że beta po 14 dniach po owulacji/stosunku jest wiarygodna? I że beta min. 5 oznacza ciążę, a niższe jej brak? Może to by pomogło? A jak nie, to odsyłać taką osobę do wątku i koniec tematu?
 
Do góry