reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

A można zrobić taki przyklejony wątek (najlepiej zamkniety) że beta po 14 dniach po owulacji/stosunku jest wiarygodna? I że beta min. 5 oznacza ciążę, a niższe jej brak? Może to by pomogło? A jak nie, to odsyłać taką osobę do wątku i koniec tematu?
Myślę , że to nic da ... wystarczy na Google wpisać pełno watkow jest o betach itp gdzie wypowiadają się specjaliści , lekarze , farmaceuci.... osoba nie zaburzona sprawdzi powie aa dobra zrobiłam usg 10 tyg po stosunku bete 8 i nie lekarz nic nie widział betta ujemna no to na pewno nie ciaza , a osoba zaburzona pomimo przeczytaniu informacji będzie mówić że jest w ciąży pomimo że będzie robiła milion bet wizyt u lekarza
 
reklama
Myślę , że to nic da ... wystarczy na Google wpisać pełno watkow jest o betach itp gdzie wypowiadają się specjaliści , lekarze , farmaceuci.... osoba nie zaburzona sprawdzi powie aa dobra zrobiłam usg 10 tyg po stosunku bete 8 i nie lekarz nic nie widział betta ujemna no to na pewno nie ciaza , a osoba zaburzona pomimo przeczytaniu informacji będzie mówić że jest w ciąży pomimo że będzie robiła milion bet wizyt u lekarza
Dziewczyna panicznie boi się ciąży co za tymi idzie na zaburzenia na tym punkcie do tego stopnia,że nie wierzy lekarza. W końcu dojdzie do ciąży urojonej z wszystkimi objawiami. Nie powinna uprawiać seksu i podobnych zabaw bo działa to źle na jej psychikę podświadomie wmawia sobie coś czego nie ma. Kluczową rolę powinni odegrać tu rodzice i specjaliści od zaburzeń.
 
Zgodzę się , a pisanie np 12 tyg po stosunku lekarz nic nie wiedział czy mogę być w ciąży to już naprawdę poważne zaburzenia, na takim etapie już niekiedy wstępnie moznaa określić płeć malucha ..... a nie zgrozo szukać pecherzyka którego nie ma ...... niestety absolutnie brak jakolwiek zabaw , chociaż ostatnio czytałam artykuł , że jakas dziewczyna robiła bete bo korzystała z tej samej toalety co jej chłopak, więc tutaj nic więcej nie możemy powiedzieć na ten temat
 
Do góry