reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Tabletki na laktację, nie jestem w ciąży i niw byłam, ale mam pewnie problem.

Rozwiązania
0
Mam mały problem ponieważ mój chłopak chcę aby zaczęła przyjmować tabletki na laktację ponieważ jego podnieca picie z skutków mleka podczas seksu. Jednak ja nie wiem o tym nic. Dlatego czy są tego jakieś skutki uboczne, albo coś podobnego? Zaznaczam, że jeszcze nigdy nie byłam w ciąży. Bardzo bym prosiła o szybką odpowiedź i w miarę długą bo chcę się dowiedzieć jak najwięcej.

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Są różne fetysze ale to mnie rozwaliło na łopatki. Zaproponuj facetowi seks z krowa jej mleko leci bez tabletek i ciąży. A co Twój facet dla Ciebie zrobi? Może obcial by moszne bo w sumie przeszkadza jak się buja... Nie no serio to zastanów się na poważnie bo to jest straszna ingerencja w organizm

Suprise87

Rozwiązania
0
Są różne fetysze ale to mnie rozwaliło na łopatki. Zaproponuj facetowi seks z krowa jej mleko leci bez tabletek i ciąży. A co Twój facet dla Ciebie zrobi? Może obcial by moszne bo w sumie przeszkadza jak się buja... Nie no serio to zastanów się na poważnie bo to jest straszna ingerencja w organizm
Też chciałam pisać o krowie, ale się powstrzymałam! :D :D Niepotrzebnie ;)

Ewka34

Rozwiązania
4
Rozwalilo mnie to

Ewka34

Rozwiązania
4
Co sie dzieje z tym spoleczenstwem.. porazka..
Tak jak dziewczyny pisaly to duza ingerencja w cialo.. moim zdaniem nie jest tego wart.. a krowa/koza musza byc w ciazy i urodzic aby mialy mleko.. natura dziala podobnie na kazdy organizm, wiec sama sie domysl.. a jak chlopak chce to niech sam lyka jakies dziadostwo plus zenskie hormony i robiac sobie dobrze zasysa z rurki przylaczonej do swojego sutka ewentualny plyn..
Nie baw sie w to :* nie warto..

reklama

Suprise87

Rozwiązania
0
A tak w ogóle... To chyba ściema, bo nie chce mi się wierzyć, że nasze społeczeństwo mogłoby tak nisko upaść :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry