reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki na laktację, nie jestem w ciąży i niw byłam, ale mam pewnie problem.

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
2
Mam mały problem ponieważ mój chłopak chcę aby zaczęła przyjmować tabletki na laktację ponieważ jego podnieca picie z skutków mleka podczas seksu. Jednak ja nie wiem o tym nic. Dlatego czy są tego jakieś skutki uboczne, albo coś podobnego? Zaznaczam, że jeszcze nigdy nie byłam w ciąży. Bardzo bym prosiła o szybką odpowiedź i w miarę długą bo chcę się dowiedzieć jak najwięcej.
 
reklama
reklama
:eek::eek:Mamy takie społeczeństwo że nawet preparaty na laktacje powinny być na receptę. Nie wierzę że powstał taki post i wątpię aby dojrzała kobieta z mężczyzną mogli wpaść na taki pomysł. Nie pojęte... Chce mieć mleko w piersiach bo facet ma takie widzi misie szok
 
I tak mi się mocno wydaje że tabletki na laktacje nie wystarczą żeby powstało mleko. Kobiety czekają praktycznie całą ciąże na to, są to bardzo duże zmiany hormonów i zażywanie tabletek czy innych preparatów tutaj nie pomoże. Nie wiem nigdy się tym nie interesowałam ale tak mi się wydaje bo inaczej każda małolata by biegała z mlekiem w piersiach aby mieć coś nowego w łóżku
 
I tak mi się mocno wydaje że tabletki na laktacje nie wystarczą żeby powstało mleko. Kobiety czekają praktycznie całą ciąże na to, są to bardzo duże zmiany hormonów i zażywanie tabletek czy innych preparatów tutaj nie pomoże. Nie wiem nigdy się tym nie interesowałam ale tak mi się wydaje bo inaczej każda małolata by biegała z mlekiem w piersiach aby mieć coś nowego w łóżku
Też tak myślę. Organizm cała ciążę się do tego szykuje.
 
Tak jeszcze na marginesie ILE WY MACIE LAT? Naprawdę myślicie że jak się weźmie tabletki na laktacje to na drugi dzień będzie mleko? I tak jeszcze muszę dodać suplementy nie są na powstanie laktacji tylko na POPRAWĘ laktacji w czasie karmienia piersią a to jest różnica. I jeszcze mam taką propozycję na TEN WASZ PROBLEM w dobrych sklepach dziecięcych są pojemniki do karmienia, kupcie butelkę albo pojemnik podobny do piersi i go sobie zaczep wyjdzie prawie na to samo. Chodź pewnie jakbyś dobrze poszukała na stronach erotycznych to byś coś znalazła bo zapewne nie jesteście jedyni którzy mają taką "zboczenia"
 
reklama
Do góry