reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tabletki na podtrzymanie ciazy :(

reklama
dziękuję dziewczyny za słowa otuchy.
Klaudusia byłam u gina, ale bardzo wcześnie, nie chciałam tak szybko, ale nie miałam wyjścia, bo moja przyjmuje tylko w czwartki i byłam 16 grudnia, bo tydzień później nie pracowała bo to dzień przed wigilią, a później czwartek przed sylwkiem i mnie we Wro nie było bo do domu na święta jechaliśmy. 6 stycznia święto i wsio zamknięte i zostaje 13 stycznia. więc usg miałam zrobione własnie 16 grudnia był to 6t2d od OM czyli od zapłodnienia 4t2d, i na usg wyszło, że ciąża jest dokładnie 4 tygodniowa i było ciałko żółte (po poprzednim pustym jaju byłam szczęśliwa). moja powiedziała że jest OK. i że następną razą będzie (powinien być) widoczny płód, założy kartę, na badania skieruje itd. więc wierze że z niunią jest OK. marze o tym, i o bijącym serduszku jak o niczym innym na świecie teraz.
 
młodam to trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobre wieści!

ja po ciężkiej nocy...znów bolał brzuch :( zauważyłam pewną powtarzalność w ty bólu jak na @- boli mnie np. całą noc, a potem dwa dni spokoju i znowu i tak w kółko, potrafię już przewidzieć, kiedy będzie bolał. Wizytę mam w środę. Nie wiem, czy jechać dzisiaj, czy czekać do środy...już chciałabym dostać jakiś silniejszy lek, żeby te bóle nie wracały, ale mój lekarz nie chce dać, skoro nie ma zmian w szyjce...
 
Po części lekarz ma racje,jezeli nie są efektywne nie ma sensu brać fenoterolu,ale jeżeli go dostaniesz zgłoś sie do mnie.Mi zostało i nie mam co z tym zrobic
 
no ale ja może psychicznie lepiej bym się czuła, spokojniejsza, bezpieczniejsza...a to chyba też jest ważne
albo niech mnie uśpią i obudzą w kwietniu jak ciąża będzie donoszona
 
mitaginka a dlaczego teraz nie czujesz się spokojniejsza? Przecież bierzesz leki na podtrzymanie? Pomyśl sobie o rzeczach przyjemnych, staraj się jak najmniej myśleć o tych bólach. Na mnie to działa. Zawsze jak dopada mnie jakiś dół to biorę synusia i się z nim bawię albo pogadam, żeby tylko nie myśleć o bólu i o tym, że może się źle dziać. Nigdy nie ciągnęło mnie do robienia makijażu czy malowania paznokci, ale to też działa, żeby przestać myśleć. Przede wszystkim ja czuję się lepiej z pomalowanym oczkiem :-D i nie robię tego dla męża ale dla siebie!!!!! Takie głupoty na prawdę działają i pozwalają zapomnieć i nie myśleć!!!
mlodam trzymam kciuki! Teraz na pewno będzie dobrze!!! Ciesz się ciążą kochana a wszystko się ułoży!!!
 
Powiem Ci że jak dostałam fenoterol to czułam się bezpieczniejsza.Pomogło przez miesiac chyba 7 nie mialam wogóle ani jednego skurcza ale potem przybrały w zawrotnym tępie i sile.Wzpitalu czulam się najbezpieczniej chociaz co pare dni zaczynała się akcja porodowa,musieli dawać mi 2 kroplówki,zastrzyki.tokalize na fula potem szybko następno sttraszne.Dobrze ze bylam przyzyczajona do tokalizy bo jakbym mój organizm nie był przyzyczajony to pewnie nie dałoby się zachamować tego.
 
klaudusia nie czuję się spokojniejsza, bo mam wrażenie, że te leki (duphaston, no-spa) na mnie nie działają, jak mnie boli to mogę wziąć dodatkowo dwie no-spy forte (poza tymi, co biorę regularnie), a i tak boli
na początku to jeszcze się malowałam, ale teraz to tylko straszę...
 
reklama
Do góry