reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki w ciąży

Aska111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2021
Postów
129
Cześć.
Może miała tak któraś z Was? Że nie widziała, że jest w ciąży, brała leki, które zawsze przyjmowała (w moim przypadku na kaszel) i od razu był jakiś skutek uboczny, który wcześniej nie występował??
 
reklama
Cześć.
Może miała tak któraś z Was? Że nie widziała, że jest w ciąży, brała leki, które zawsze przyjmowała (w moim przypadku na kaszel) i od razu był jakiś skutek uboczny, który wcześniej nie występował??
Wczesna ciaza jest chroniona. Takze nic Ci nie bedzie, a jeśli Cię coś niepokoi to warto skonsultować to z lekarzem :)
 
Robiłaś test? Dalej podejrzewasz ciążę z tego stosunku tydzień przed owulacją czy coś się zmieniło?
Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację, bo nie monitoruje więc biorę wszystko pod uwagę 😊
Testu nie robiłam, raczej jeszcze za wcześnie.
 
No ale przecież ten stosunek w 11 dc był chyba dość dawno temu więc jeśli masz już jakieś objawy to na pewno nie jest za wcześnie
W środę jadę sprawdzić czy nie dzieje się tam coś a później będę testować 😊 Do miesiączki mam jeszcze kilka dni więc poczekam 😏
 
Do zagnieżdżenia dochodzi od 6 do 12 dni od owulacji (w trakcie owulacji dochodzi do zapłodnienia) ostatnio mówi się o tym, że tak naprawdę zagnieżdżenie powyżej 10 dni od owulacji już jest późne więc możesz wyliczyć średnio, że 10 dni po owulacji może dojść do zagnieżdżenia plus 2 dni na wykrycie bety w moczu. Czyli 12 dni po owulacji/zapłodnieniu beta już będzie wiarygodna
To może mi się uda zrobić jeszcze przed wizytą u lekarza
 
reklama
Do góry