reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Tabletko antykoncepcyjne

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Przyszlamama221, 12 Październik 2018.

1. Przyszlamama221

Przyszlamama221

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. Od 3 tygodni biore tabletki antykoncepcyjne. Urodzilam coreczka ktora ma prawie 3 miesiące, jak narazie nie chce więcej dzieci wiec zdecydowałam sie na tabletki, z opini slyszalam ze sa najbardziej skuteczne jezeli je sie odpowiednio stosuje. Biore regularnie od pierwszego dnia miesiączki zawsze o godzinie 17. Ostatnio zlapalo mnie przeziebienie, zazywalam dużo wit C. Przeglądałam w i Internecie i sie trochę przestraszylam bo to podobno moze osłabić tabletki anty. Wiem ze zadna antykoncepcja nie kest 100% ale może ktos jest tutaj kto stosuje i moze mnie troche uspokic. Stosunek oczywoscie byl i skończył sie we mnie. Bo jednak po to te tabletki sie stosuje żeby nie uzywac np. Prezerwatywy. Te tabletki to vibin mini. Żadnych lekow oprocz wit C nie stosowalam, biegunki ani wymiotow tez nie było.

2. PatPatPat

PatPatPat Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nigdy nie słyszałam, aby wit c miała znaczenie. Jeżeli zażywasz je codziennie i dokładnie to raczej nic nie powinno być

3. reklama
  4. mamaelaela

mamaelaela Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    To są tabletki jednoskładnikowe czy dwu ? Ja biorę jedno i nic o witaminie C nie ma w ulotce. Natomiast ostatnio czytałam ulotkę jakichś tabletek dwuskładnikowych i tam już było że duża ilość witaminy C i paracetamolu może obniżać skuteczność. A czytałaś wogole swoją ulotkę ? Tam powinno być wszystko. Pilnuj się teraz, jak bierzesz jeden lek czy choćby pijesz jakieś zioła to może mieć to wpływ na inne leki. Pytaj o ewentualne interakcje w aptece lub lekarza

5. mamaelaela

mamaelaela Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    No i czytaj ulotki !

Poleć forum