reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tachykardia (częstoskurcz, arytmia) w ciąży

reklama
Hej

U mnie była cc, ale w sumie z innego powodu. Ale ja się bałam SN z powodu tych czestoskurczy.
Niestety nie poprawiło się po porodzie, tak jak myśleli lekarze. Było wrecz gorzej.
Dlatego miałam dwa zabiegi ablacji (druga po 2 miesiącach w sumie od pierwszej ).
Było lepiej , teraz znów się coś zaczyna. Czeka mnie kolejna wizyta i okaże się co dalej. Bo w dalszym ciągu jestem pod kontrolą kardiologa.
 
Hej

U mnie była cc, ale w sumie z innego powodu. Ale ja się bałam SN z powodu tych czestoskurczy.
Niestety nie poprawiło się po porodzie, tak jak myśleli lekarze. Było wrecz gorzej.
Dlatego miałam dwa zabiegi ablacji (druga po 2 miesiącach w sumie od pierwszej ).
Było lepiej , teraz znów się coś zaczyna. Czeka mnie kolejna wizyta i okaże się co dalej. Bo w dalszym ciągu jestem pod kontrolą kardiologa.
Witam jak przebiegała ta ablacja ? Czy to boli .?
 
Wiesz co nie chce Cię straszyć...I coś pisać z mojego doświadczenia. Każdy odczuwa inaczej tak naprawdę. Wszystko lekarz ci wyjaśni. Ja jestem po dwóch ablacjach i przed 3 . Nie nakręcaj się niepotrzebnie przed ...Tak po prostu. Taka moja rada:)
A ja chyba na razie jej nie będę robić . Arytmia ta uaktywniła się w ciąży która się nie utrzymała i poroniłam. Zaczełam brać lek teraz i mam nadzieję że jak uspokoją się hormony to minie mi to . Lekarka mówi że ablacja jedną pomoże ale jak czytam że jednak nie ..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a macie tak że puls Wam skacze nagle w nocy. Najpierw mnie wzbudził dziwny niepokój później skoczył puls aż mi się nogi trzesły i nie mogłam spokojnie oddychać. Trwało to jakieś 10 min a mi się wydawało że wieki. Minęło. Jestem w 23tc. Przed ciążą brałam propranolol na puls. Ale tylko doraznie. Tsh 3,02 badalam ostatnio bo też leczę się na Hashimoto i niedoczynność tarczycy.
 
reklama
Do góry