reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
Gratulacje dla Dominiki!!!
Natalka na razie nie chce siadac na nocnik, to znaczy siada, ale w spodniach :-D i za chiny nie chce goła dupką usiąść :-)
 
margarett Dominika też pierw w spodniach siadała na nocnik.
Jak ją sadzałam na gołą dupke to uciekała mi i robiła siusiu na podłogę.
Teraz też nie powiem ze za każdym razem siada na nocnik i zrobi do niego.
Od niedzieli gdzieś od godziny 15tej chodzi w rajstopkach i majtkach.I tylko na noc jej pampka zakładam.A ile już rajstop i majtek wypranych to szok chyba już z 17 par wisi i się suszy.
 
My siadamy nadal, czasami sie cos do nocnika trafi a czasami jakies paluszki w nim znajdujemy:)
Ale cwaniara dobrze wie ze sika do pampersa bo czasami pokaze ze nasikala do niego. Albo sie pytam Maja gdzie sie robi kupke to mi pokaze nocnik a jak sie spytam gdzie sie robi siku to pokaze pampersa :laugh2:
 
Asiun na każde dziecko przyjdzie pora aby wołało siusiu na nocniczek.
Moja Dominika od niedzieli śmiga w rajstopkach i majtkach.
Nie powiem że jest łatwo wczoraj za siusiała 9 par rajstop.
A jak juz leżała w łóżku wołała mama i pokazywała na pampka
Więc tego nie zlekceważyłam i posadziłam ją na nocniczek i siusiu zrobiła.
I tak później było po 25 minutach już prawie zasypiała i i znów pokazała na pampak i posadziłam ją na nocniczek i znów było siusiu
 
reklama
Do góry