reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
A ja tak sobie mysle,ze Victor to do szkoly pojdzie z pampkiem:-)Normalnie cieszy mi sie w twarz i sika po nogach :-/ nic mu nie wadzi i na nocnik siuada jak juz zrobi:no:Ale mi tez podobno nie porzeszkadzala mokra tetra wiec czego tu sie spodziewac:confused:No ale do szkoly to bez pieluchy poszlam :-D:-D
 
No gratuluje postepow. U nas cos dzis ruszylo :-)Maja cala kupe zrobila do nocnika. Mama ja posadzila na nocnik przed spaniem, chciala siku a zrobila kupke. Myslelismy ze zaraz wstanie i reszte zrobi na dywan. Mam sie jej pyta czy juz skonczyla a ona ze jeszcze nie. I wstala jak zalatwila cala sprawe, zobaczymy jak bedzie jutro, no ale pierwszy krok zrobiony.
 
Masz racje. W sumie to nie ten watek. Ale od poniedzialku babcia dogadza jej w zupkach. I je wszystkie. Przychodzi z dworu i wola ze "upke" chce. Gorzej ze sniadaniami, zje z 5-6 lyzek kaszki i stop. Dopcha jakims serkiem wiec mysle ze jej starczy. A na kolacje znow "upka" :-):-)
 
Woloszki to super i oczywiscie nie ma to jak z babcia(choc Joaska chyba tego nie potwierdzi;-) )
U nas minela bojazn przed wc i teraz tylko tam chce siku a na nocnik siasc nie chce:confused:odwidzial mu sie.No ale wazne,ze wola i chce bo w koncu moze beda podlogi suche :-D
 
Joaśka potwierdzi, Joaśka narzeka na prababcię :-D
woloszki - super,że nastąpiło jakieś przełamanie. Może to te upki?
 
reklama
woloszki super :)

a ja tylko sie pochwale ze nie pamietam kiedy osytatnio mialam mokre podlogi ... chociaz 2 noce temu musialam mala przebrac lacznie ze zmiana poscieli bo sie posikala jakos niefortunnie podczas snu ... oczywisciepielucha byla prawie such :)
 
Do góry