reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
woloszki może nie tyle co Majka się wystraszyła tej kupki w nocniczku co tego zapachu.
Moja Dominika też jest taka wrazliwa na zapach kupki.
Raz jak zrobiła kupke do nocnika to zaczęła się krzywić i już robiła podkówkę do płaczu.
Ale ja szybko zabrałam nocniczek z kupką i Dominika się uspokoiła.
 
Nie nie to nie zapach ona jest przyzywczajona nigdy nie miala problemu z zapachem. Za to Maks tak jak i tatus reaguja prawie odruchem wymiotnym :) Ciekawi mnie jak oni wytrzymyja w wc jak sami robia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
A jeszcze mogą mieć jakąś rurkę wychodzącą na zewnątrz i przez nią oddychają. Dzięki temu można nawet coś poczytać :)
 
oo fajniusio,ze temat pożegnania z "pampem" jak to mówi moja córeczka jest tak wesoło komentowany.My jesteśmy w trakcie..i jest oki,Kaja jak skonczyła 1,7mcy zaczęła sama wołać siusiu,wcześniej jak ja wysadzaliśmy to owszem zrobiła ale sama nie wołała.Teraz już cały dzionek bez pampa chodzi,ale co do nocek bez pieluchy to...długa droga bo Kajula siura co noc,ze można go wykręcać:szok:.no zobaczy sie...;-)
 
reklama
Kolejny raz mogę pochwalić moja córeczkę.
Dziś moja Dominika sama mi mówiła ze chce siusiu.
Chodziła i mówiła situ situ situ.
Jak ją sadzałam na nocnik za każdym razem było siusiu.
 
Do góry