reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
Joaśka masz rację.Ja w nocy do Dominiki nie wstaję bo śpi w pokoju obok a do toalety za daleko aby lunatykować z dzieckiem.
W sumie to Dominika nawet na siusiu się nie przebudza.Jeśli akurat się zsiusia.
 
No widze jakie leniuchy tu siedza :-):-):-)
U nas Maksik tez byl z tych co jak sie posikal w nocy to nawet sie nie przebudzil. No ale jakos to minelo, teraz rzadko mu sie zdaza ze troszke poposci, pare kropelek, to zaraz sie budzi.
Za to Majcik sie budzi i marudzi i najczesciej chce wtedy siku, zrobi do nocnika i idzie spac dalej. :-)
Ja to nadgorliwa jestem i zanim pojda spac dwa razy sikaja. Najpierw przed pojsciem do lozka, a potem jeszcze po czytaniu bajek ;-)
U Majcika wrocilismy tylko do pampersa na noc, jak miala rotawirusa i byla w szpitalu :zawstydzona/y: no ale teraz juz poszly w zapomnienie.
 
A ja się chyba zmotywuję i leniuchem nie będę;-) I tak teraz sama odwiedzam toaletę kilka razy w nocy więc i z Antkiem moge pochdzić;-);-) On w sumie sam chodi tylko światło mu trzeba zapalić:tak: jakiś stołecezk podstawię przy drzwiach do łazienki:-)
 
nasz mala spi bez pampka od wrzesnia ... od tego czasu posikala sie do lozka 2-3 razy ... i to we wczesnym okresie bezpieluchowym-nocnym :)
teraz czasami (a nawet prawie codziennie) budzi sie raz w nocy i wysadzam ja na nocnik ... od razu sie uspakaja i idzie grzecznie spac - pewnie podobnie jak Majka u woloszki
Michal tez budzi sie na siku w nocy ale on chodzi juz sam ...
 
Marta polecam takie lampeczki wkladane do kontaktu.Mozesz takie wlozyc do przedpokoju, a ja swojego czasu Maksowi wsadzilam do lazienki lampke stojaca. Nie dosiegal jeszcze wiec tak to rozwiazalismy. :-)
 
Mam takie lampki:tak: jedna w przedpkoju, druga u Antka ale w łazience nie zdała egzaminu, bo on musi mieć bardzo jasne światło;-)
 
reklama
No to wstaw taka stojaca lampke do lazienki, co sie wlancza pstryczkiem elektryczkiem. Samo sobie bedzie mogl zapalic ;-);-)U nas maksik byl zachwycony.
 
Do góry