reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze postepy, znaczy kupkowo siusiowe ;-) postepy Kwietniaków :tak:
No chwalic sie pochwale, ze od 3 miesiecy to ja nie wiem co to jest pielucha, a nawet co to jest nocnik :-D jupiiii, tylko jeszcze trzymac ją musze na kibelku, bo nakładki zadne jakos do naszego nie psuja :confused:
 
Gratuluję :)

A u nas jakiś regres i znowu totalny strach przed sikaniem.
Ale już nie płacze, jak chodzi bez pieluchy. Tyle, że się nie wysika. Ani nawet nie popuści.
Plus taki, że sprzątać nie muszę. Kontrolować to ona kontroluje, tylko nie sika. Tak więc pieluchy cały czas schodzą.
 
U nas tez zchodza pieluchy i teraz w domu z pampkiem lata.Mam dosc sprzatania ale na ogrod juz tylko majtki.On w domu nawet z pampkiem ma nieraz odruch,ze zawola i idzie na kibelek i robi.A jak sciagne pampka i zakladam mu majtki to kuca i sika gdzie popadnie a do tego cieszy sie jak wariat.Moze mu sprawia przyjemnosc sikanie po nogach:confused:co za dziecko mi sie trafilo :-/
 
hehe Vici :-) Victor znalzał sobie nowe hobby ;-) wiesz teraz jest goraco, a to chlodzi, jak nie patrzec ;-) zeby jeszcze tylko prac nie trzeba bylo tych majtek.
 
margarett to super ze juz bez pieluch ...
vici szkoda ze sie cofnelo ... ale jesczze sporo czasu macie :) a jak pojedziecie na domek to bedziecie duzo na dworzu i beda okazje sie nauczyc ..
u nas pieluchy ciaglke sa do spania ... ale w ciagu dnia mala slicznie wola ... nie sika po nogach ... sama jestem w szoku ze tak ladnie wola ... tylko jeszcze sama na nocnik nie siada ... musze ja rozebrac a potem ubrac ... ale to szczegol :)
 
Ostatnia edycja:
U nas małe kroczki do przodu. Olo siada chetnie, od wczoraj ładnie kupki nawet robi. Jak jesteśmy w domu to biega bez pampka. Często się posiusia, wczoraj ładnie wołał siku, ale dwa razy sprzatałam. W każdym razie lęku już nie ma przed siadaniem. Wiem, że moze być jeszcze gorzej przez moment, ale moje światelko się powiększyło. Pieluch w dzień już znacznie mniej schodzi, ale nadal nie mam odwagi wyjść na spacer bez pampka. Jak zacznie wołac tak na 100% to będziemy wychodzić bez. Ale jest nieźle. :-)
 
reklama
irlandia to super postepy :) gratulacje dla Olka ... zobaczysz ze zani sie obejrzysz a bedziecie caly dzien bez pampka biegac:)
 
Do góry