reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

Gratuluję postępów:tak::tak:

U nas po powrocie znad morza jakoś znowu nie mogę się zebrać, żeby podjąć póby nowy bezpampersowych:zawstydzona/y: Nie chce mi się tak latac co chwilkę i sprawdzać, czy już jest mokro i ew. sadzać ją na nocnik:zawstydzona/y:
Ale przyzwyczajam sie do tej myśli i za dwie, trzy nocki znowu zacznę nocne treningi:tak:
 
reklama
No widze ze powoli sie u wszystkich cos ruszylo.
JOaska jest juz dobrze ze nie placze. Wiesz ona naprawde musi byc bardzo wrazliwa, oj jak sobie poradzi z nia Maksik jak on tez z takich wrazliwych :-p:-p:-p
U nas w dzien juz nie spimy z pampersem, jak na razie byla jedna wpadka. Pampers ubieram tylko na noc albo jak jedziemy dlugo autem bo czesto ciezko z jakims pargingiem i poboczem. Z kupka hmmm roznie raz zawola, np wczoraj slicznie zrobila a przedwczoraj w majtki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: No ale jest chociaz jakis postep:-):-)
 
Irlandia gratulacje dla Olka, najwaznijesze by sie nie bał.
Ja tez najdluzej to chyba na dwor chodzilam z pileuchą, bo w nocy Natalka jakos nie sikała i szybko przestalam jej zakladac :-)
 
vici u nas tez byla recesja a potem znowu do przodu ... czasmi trzeba sie cofnac o dwa kroki do tylu zeby zrobic jeden do przodu ... a potem juz z gorki - tak wiec trzymamy kciuki :)
 
Gratulacje dla nowych postępów z pożegnaniem się z pieluszkami.
U nas w dzień już dawno Domini nie miała pampka.Chyba juz od lutego jej nie zakładam.
Na noc jej jeszcze zakładam bo czasem raz w tygodniu siusiu jest w pamperku.
A teraz jak wracam z pracy po 24 to wysadzam Domini na nocniczku i pielucha sucha.
 
reklama
Witajcie po długim czasie!

Wielkie gratulacje dla wszystkich dzieci co juz dają rodzicom zaoszczędzic na pieluchach :). U nas niestety narazie kupujemy papmpesy, Mateusz od święta usiadzie na nocnik i zrobi siusiu.
Myślę, że dobrą okazją będzie mój urlop, wtedybęde z nim w domu i zacznę akcję.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry