reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak bardzo boli gdy Ona cierpi w samotnosci.

Dołączył(a)
16 Październik 2016
Postów
1
Jestem druga zona mojego męża.
Moj mąż ma córeczkę(16 lat) z pierwszego małżeństwa,która jest upośledzona .
Niedawno stała się straszna tragedia ,bo dziewczynka zachorowała na schizofrenie i cały proces walki o dziecko powrócił na nowo.
Matka dziecka już na samym początku chciała wykluczyć ojca z przebiegu leczenia(dziecko jest od 3 miesięcy w szpitalu psychiatrycznym) podając w nakazie sadowym(prawo niemieckie),ze ojciec dziecka nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem(ojciec ma pełne prawa rodzicielskie) od pol roku wiedząc,ze ojciec w tym czasie miał wypadek w pracy i nie mógł się widywać z córka na jej warunkach,wiec poprosił bym ja mogla ja odwiedzać w szpitalu.Oczywiście spotkaliśmy się z negatywnym podejściem do tej sprawy.
Matka dziewczynki nie wyraziła zgody bym reprezentowała ojca.
Wiem ma do tego prawo.
Ja osobiście jestem bardzo związana z dzieckiem jak i Ona ze mną.
I tu moje pytanie .
Czy mogę jakoś obejść zakaz matki by nie krzywdzić dziecka?
By nie stała w oknie i czekała,aż jedno z nas przyjedzie?

Matka dziecka zawsze utrudniała kontakty ojca z dzieckiem,nigdy nie przestrzegała nakazu sadowego co do widzeń.
Zawsze ograniczała godziny.
Gdy wyjeżdżała na wakacje(zawsze ze swoim drugim mężem,nigdy z dzieckiem) ojciec nigdy nie mógł się opiekować córką tylko oddawała do koleżanki,po czym opowiadała,ze ojciec nie chciał,co nie jest prawda,bo on nie widzi świata po za nią.
 
reklama
Do góry