reklama

TAK czy NIE pomocy!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez dorota1225, 24 Lipiec 2015.

1. dorota1225

dorota1225 Aktywna w BB

Dziewczynki pisze z takim pytaniem. Robiłam wczoraj test ciązowy i wyszła druga kreseczka bardzo słaba. Dzisiaj rano też rbiłam i wyszła taka sama, Powiedzcie mi czy mogę się cieszyć?? Czy raczej nie bardzo.. :-)
    DSC_0937.jpg

2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Moim zdaniem tak.
    Poczekaj dwa dni i zrób kolejny test. Hcg w ciągu tego czasu może się podwoić a nawet potroić i bd ładna druga kreseczka.

3. reklama
  4. OlaSzy

OlaSzy Fanka BB :)

Moim zdaniem - coś jest na rzeczy - gratuluję! :) Pójdź, zrób badanie krwi - betaHCG - jeżeli będzie miała więcej niż 0,1 to znaczy, że jesteś w ciąży (jest to hormon wydzielany podczas ciąży). Dla potwierdzenia, zrób to samo badanie 2 dni później - przyrost wartości powinien mieć co najmniej 66% - to oznacza, że ciąża bardzo dobrze rokuje. Później USG w celu poszukiwania zarodeczka (około 6 tc) - czyli 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce i w 8 tc na słuchanie serduszka :)

5. zuzanna8704

zuzanna8704 Fanka BB :)

Myślę, że zdecydowanie TAK :) Jak zrobiłam test miałam identyczny wynik, bladą drugą kreseczkę i byłam w ciąży :) pozdrawiam

6. LucyF

LucyF Fanka BB :)

Ja jak tak mialam to poronilam:-(

7. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

u mnie była jeszcze bledsza i był to pozytywny test:)

8. dorota1225

dorota1225 Aktywna w BB

Test z krwi będę mogła dopiero zrobić w czwartek. Ale kupie jeszcze jeden test i zrobię. Się nakręciłam bardzo i było by nie fajnie jak by sie okazało że to nie tak... Podobno test jak jest jasna kreska wykrywa wczesną ciąże,,,

9. Matik2012

Matik2012 Fanka BB :)

Tak tak to jest ciąża tylko teraz musi być jeszcze prawidłowy przyrost betahcg i minac termin @ a ktory to dc?

10. reklama
  11. dorota1225

dorota1225 Aktywna w BB

Z tym okresem bywa różnie bo mam bardzo nieregularny.. 17.06 dostałam okresu i pozniej robiłam sobie testy owulacyjne i jak była to działałam. No i chyba zaskoczyło... :D
    z córka sie dowiedziałam ze jestem w ciąży prawie w 3 miesiącu własnie przez nieregularny okres. a nie czułam nic. Żadnych objawów.

Poleć forum