reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Narazie na luzie ale będziemy robić parę dni przerwy przed owu. Ja sprawdzam owu na paskach i śluzie, wcześniej mierzyłam jeszcze temp. ale już mi się nie chce[emoji23][emoji23][emoji23] owu powinnam mieć końcem przyszłego tygodnia wiec zobaczymy co i jak.
Wszystkiego najlepszego dla synka[emoji5]
Żmijka a co tam u Ciebie?

Hej dziewczyny!
@moniabat to trzymam kciuki skoro już zaczął się czas oczekiwania na testowanie [emoji14]
@Kasienka dokładnie, śluz mi mógł być w szyjce :) może to też szczęśliwy cykl będzie ;)
A mi się już to wszystko chyba zupełnie na głowę rzuciło [emoji23] zrobiłam sobie różowe końcówki [emoji14] I wzięłam dzisiaj wolne i odpoczywam :)
 
reklama
Narazie na luzie ale będziemy robić parę dni przerwy przed owu. Ja sprawdzam owu na paskach i śluzie, wcześniej mierzyłam jeszcze temp. ale już mi się nie chce[emoji23][emoji23][emoji23] owu powinnam mieć końcem przyszłego tygodnia wiec zobaczymy co i jak.
Wszystkiego najlepszego dla synka[emoji5]
Żmijka a co tam u Ciebie?
My od 8dc dzialamy co 2 dzien. Jesli ten cykl nie wypali to od kolejnego bede robic testy owu. A Wam zycze powodzenia:)
 
Hej dziewczyny!
@moniabat to trzymam kciuki skoro już zaczął się czas oczekiwania na testowanie [emoji14]
@Kasienka dokładnie, śluz mi mógł być w szyjce :) może to też szczęśliwy cykl będzie ;)
A mi się już to wszystko chyba zupełnie na głowę rzuciło [emoji23] zrobiłam sobie różowe końcówki [emoji14] I wzięłam dzisiaj wolne i odpoczywam :)
Rozowe koncowki na wlosach? A jaki masz swoj kolorek? Ja farbowalam sie przez ostanie prawie 3 lata na czarno i juz mi sie to znudzilo i wracam do swojego.
 

Załączniki

  • 20180417_155358.jpg
    20180417_155358.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 170
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczynki moje kochane :-) dawno mnie tu nie było widzę nowe cykle nowe nadzieję
U mnie po staremu wdrozylamtryb nie myślenia o staraniach i póki co skutecznie wychodzi po pierwsze dlatego że ostatnia inseminacje mocno przeżyłam ( spadajaca beta) a po drugie z innego forum.na którym byłam ostatnia dziewczyna z problemami zaszła w ciążę więc umowilysmysię że tak która ostatnia zostanie gasi latarnię....i tak padło.na mnie [emoji6] no ale cóż życie jedne mają inne nie. Trudno żyje teraz z dnia na dzień przymierzam się do tatuażu przedłużenia włosów itd itd itd. Jeżdżę praktycznie codziennie na rolkach wykupiłamkartę Multi sport w pracy więc teraz aktywność to u mnie podstawa :-) niebawem siostry wesele trzeba wyglądać jak człowiek [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Miłego dnia dziewczynki :-*
 
Dzień dobry dziewczynki moje kochane :-) dawno mnie tu nie było widzę nowe cykle nowe nadzieję
U mnie po staremu wdrozylamtryb nie myślenia o staraniach i póki co skutecznie wychodzi po pierwsze dlatego że ostatnia inseminacje mocno przeżyłam ( spadajaca beta) a po drugie z innego forum.na którym byłam ostatnia dziewczyna z problemami zaszła w ciążę więc umowilysmysię że tak która ostatnia zostanie gasi latarnię....i tak padło.na mnie [emoji6] no ale cóż życie jedne mają inne nie. Trudno żyje teraz z dnia na dzień przymierzam się do tatuażu przedłużenia włosów itd itd itd. Jeżdżę praktycznie codziennie na rolkach wykupiłamkartę Multi sport w pracy więc teraz aktywność to u mnie podstawa :-) niebawem siostry wesele trzeba wyglądać jak człowiek [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Miłego dnia dziewczynki :-*
Hej Jadziu! :) nas tu dużo do gaszenia latarni [emoji14] A zadbać o siebie zawsze warto! Ruch i endorfinki na pewno Ci nie zaszkodzą :))
 
reklama
Hej dziewczyny[emoji5] ja ostatnio to mam takie wariacje że ciężko na zakręcie wyrobić[emoji53]
Jadziu miło Cie u nas znowu widzieć[emoji8][emoji8][emoji8] my tutaj niezłomny walczymy dalej[emoji5]
Żmijka kolorek rewelacja zresztą śliczna dzi w wczyna jestes[emoji5]
Ja już do pracy pędzę a tak mi się spać chce....[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
Do góry