reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak

Nie no, jasne, przyznaję Ci w pełni rację :) Też nie mieszam w lekach podstawowych, bo chyba bym umarła ze świadomością, że coś pogorszyłam...



Ja już nawet przestałam te błędy poprawiać, bo od razu jest morda, że nie mam nic do powiedzenia w temacie i się czepiam ortografii, a w ogóle to pan/panna ma wszystkie DYS i może pisać źle, a ja od razu HEJTUJĘ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️



Miałam pisać, że pierwsza w kolejce, ale @DarkAsterR bardziej się nudzi w domu i mnie ubiegła 🤣🤣🤣

Wypraszam sobie....
Nudze to ja się w pracy. Systemy nam siadły nie mogę nic zrobić

@DarkAsterR „kucie” to też mój faworyt. Jeszcze polecam „chodź”.
“Mam nadzieję, chodź wiem, że nic z tego”.
Na podium jest jeszcze „drożność jajników”.

To ty nie wiesz, ze one mogą być niedrożne!? Żebym takie proste rzeczy musiała tłumaczyć, ja nie wiem...


A „bynajmniej”? Bo ja lubię jak ktoś pisze „ja bynajmniej tak miałam” i nie wiem wtedy czy miała czy nie miała 🥲

Ja się generalnie gubię w sposobie w jaki używany jest język polski. Pewnie brak mi empatii.
Normalnie uczepiłem się tej empatii ze to aż niemożliwe. Trudno, pojadę na niej dopóki nie padnie.

Dziewczyny przestańcie bo nie mogę obiadu zjeść 😆😆😆😆😆😆

Sugeruje ciąże.
Blizniaki, jednojajowe...

To jak Cię odrzuca od jedzenia i chce Ci się sikać że śmiechu to na bank jesteś w ciąży. To pierwsze objawy, nie możesz jeść i chcesz siku, bo macica się rozciąga i uciska na pęcherz 😂😂😂 Cicho gratuluję 😀

Absolutnie.


Polski system edukacji seksualnej leży i kwiczy 🤔🤬

Nie, on się czołga kanałami...

Murola? Oświeci mnie ktoś co to? 😂

Cholera, co to takiego..?
 
reklama
reklama
Do góry