reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Takie długie plamienie implantacyjne?

Lytomka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2020
Postów
1 315
Hej dziewczyny jestem nowa. Potrzebuję porady. Od 6-ciu cykli staramy się o dziecko. Ten cykl jest pierwszy z testami owulacyjnymi. Owulacja była w 16dc. Były starania. I teraz zagwozdka, której dotyczy moja prośba o poradę. Dziś jest 29dc, od wczoraj mam brązowy śluz. Temperatura spadła przedwczoraj. Okres czy plamienie implantacyjne? Planowałam na jutro test, ale nie wiem. Nigdy tak długo nie plamiłam przed okresem, zawsze kilka godzin, a tu już drugi dzień. Dzieki za odpowiedzi 😘
 
reklama
Mi to bardziej wygląda niestety na plamienie przed okresem. Do tego spadek temperatury wskazuje, że @ będzie lada moment. Ale natura potrafi zaskakiwać, więc póki nie ma @ to jest nadzieja.
 
Mi to bardziej wygląda niestety na plamienie przed okresem. Do tego spadek temperatury wskazuje, że @ będzie lada moment. Ale natura potrafi zaskakiwać, więc póki nie ma @ to jest nadzieja.
Też tak czuję wewnętrznie. Za późno na implantacyjne Ale głową robi swoje i uruchomiły mi się nadinterpretacje 😔
 
Ja tez zwykle plamilam kilka godzin przed a nie dni, ale możliwe, ze twoja glowa zaczela robic swoje i ci sie przesunęło, jak przez weekend nie zaskoczysz miesiaczka to zrob w poniedziałek test badz bete. Nie kazdemu tez test wychodzi odrazu, szybciej beta. Mi np w 1 ciazy test nie pokazal slabej kreski a beta juz wyszla. 😙 powodzenia!
 
Zawsze przed miesiączką miałam plamienia i usłyszałam od gina że mam kłopot z drugą fazą cyklu. Przepisał duphaston i w trzecim cyklu zaskoczyło.
Mam nadzieję że u ciebie jednak to zwiastuje ciążę.
 
Od 8 rano, od kiedy napisałam post nadal brudzenie. Brzuch nie boli. Normalnie po prawie 6-ciu godzinach brudzenia już bym krwawiła i brała Ibuprofen garściami. A tu nic, i przypomnę że brudzenie od wczoraj od ok 11. Noc czysta. Czekam na rozwój sytuacji. Dzięki dziewczyny, że czytacie i podpisujecie 😘
 
A czy temperatura spadła poniżej linii podstawowej? Czasami zdarza się spadek temperatury w czasie implantacji, ale zaraz na drugi trzeci dzień powinna odbić w górę. Jeżeli to implantacja, to na test zdecydowanie za wcześnie. Życzę powodzenia 🙂
 
reklama
Do góry